Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj vagy velük? 14/L

Velem van a baj vagy velük? 14/L

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ,hogy az összes korombeli lány már sminkel, műkörme van meg hajat fest... És én érzem magam kellemetlenül ,ha a barátnőimmel vagyok ,hogy én egyáltalán nem sminkelem magam rajtuk meg van 5 kiló vakolat, folyamatosan mutogatják a dekoltázsukat. Most én vagyok túl gyerekes vagy tényleg nem tudom. Kezdjem el magam sminkelni? Megtehetném amúgy ,de egyáltalán nem érzem szükségét. Legtöbb osztálytársam úgy néz ki mint egy 20 éves vagy több... Ennyire le lennék maradva???
2015. aug. 4. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Istenem.. ez a tema mar nagyon tul van targyalva.

Igen b***szki ez a normalis. Szerinted?

Nem, nem normalis de ez van. Manapság sajnos a kulsosegek szamitanak, ennyi. El kell fogani.

Te meg halistennek nem ilyen vagy, de ha most elkezdjuk ocsarolni a tobbi lanyt attol neked most jobb lesz?

Mar bocsanat de az ilyen kérdéseket mar nagyon unom.

2015. aug. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Velük. :)
2015. aug. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap megkérdezik vagy 5x ugyanezt. Ha nem tudod használni a keresőt, akkor igen veled van a baj.
2015. aug. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez tökéletes téma anyuval megbeszélve.

Amúgy alkalmi smink nem könnyű dolog, érdemes megtanulni, de napi szinten 14 évesen nem túl egészséges pszichésen sem.

2015. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
@3 nincs baj vele, fel lehet hívni kedvesen is a figyelmet arra, hogy megannyi válasz született hasonló kérdésekre, ezért érdemes ott keresni.
2015. aug. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem veled van a baj, hanem velük. Sőt a kis barátnőid 3/4 része már nem is szűz, csak jelzem. Te vagy a normális, és ne, ne kezdd el magad sminkelni, ha emiatt megszólnak, vagy kiközösítenek, keress magadnak értelmesebb barátokat.
2015. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinálsz, amit akarsz és ôk is azt csinálnak, amit akarnak, nem kell túllihegni. Jelenj meg úgy, ahogy neked kényelmes.
2015. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szolid sminket felvihetsz, ha szeretnéd, de csak azért ne kezdd el kenni magad meg kivágott felsőkben járni, mert a barátnőid azt mondják neked, hogy ez a normális. Esetleg szerintük az, de végül te döntöd el, mit szeretnél. Egy biztos: veled az égvilágon semmi baj nincs :)
2015. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz még pasit akkor normális.
2015. aug. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen szélsőségesen gondolkodni? Miért lenne baj akár veled, akár velük? A kiskamasz lányok elkezdenek érdeklődni a nőies dolgok iránt, szeretnék magukat nőnek érezni, ebben semmi rossz nincs, ahogy abban sincs, ha valakit ez ilyen idősen még nem érdekel. Egy szolid sminktől még nem lesz senki sem utcalány. Elég egy alapozó, ha előjönnek a pattanások, vagy szempillaspirál csak pusztán azért, mert szép. Van aki imád sminkelni és tud is. Van hogy tényleg öt kiló vakolat van rajta és mégis ízléses. Ha azt akarod, hogy elfogadjanak, akkor kezd el te az elfogadást. Főleg mert a barátnőid. Ha meg tényleg nagyon ringyósak, akkor keress más barátokat.
2015. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!