Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért szeretnek belém a pasik...

Miért szeretnek belém a pasik ha már az átlagnál egy picit kedvesebb vagyok velük? Mit tegyek hogy legyenek akik "haverként" kezelnek és ne csak a szerelemből legyenek velem?

Figyelt kérdés

16/L.Ahogy kezdek megismerkedni velük egy idő után rájövök hogy ők úgy kezelik a helyzetet hogy mi most úgy beszélgetünk hogy össze fogunk jönni..vannak barátnőim akiknek sok fiú haverjuk van akikkel akár kettesben szoktak találkozgatni barátként. Már azt is mondták nekem hogy egyszerűen nem tudnak a közelembe lenni azzal a tudattal hogy "csak barátok" vagyunk. És nem azért van mert esetleg unalmas/nem vicces/rosszfej vagyok.(nem egóból mondom)

Mint barát nem keresnék a társaságom..mindenki azt szeretné hogy szerelmes legyek belé. Gyerekesen hangzik de ez van :/ és nem csak le akarnak fektetni (van egy két olyan is nyilván) de szeretnek velem lenni, akár úgy is hogy "nem érnek hozzám ha nem akarom" csak legyen köztünk szerelem.

Még annyit hozzá teszek hogy nagyon könnyen beszélgetek mindenkivel és nem szokásom bunkózni (amig a másik fél sem) de állítólag mégis "nehéz hozzám férkőzni, nehéz megszerezni"

Vagy lehet hogy azért mert tudat alatt flörtölök? Hogyan viselkedjek úgy hogy kedves vagyok de mégsem látszik flörtnek?


Bocsi, lehet kicsit összevissza fogalmaztam de fáradt vagyok. Na mindegy a lényeget leírtam :D szóval ha van valami gondolatotok/tanácsotok a témával kapcsolatban akkor azt örömmel várom :D



2014. jún. 7. 15:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom a melleidnél csak az arcod nagyobb?
2014. jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes. Én azokkal is haveri viszonyban vagyok akiknek bejövök. Mondjuk lehet, hogy én nem lovagolok ezen...


16l

2014. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha elkezdetek beszélgetni és egyre többet beszélgettek, kedves, aranyos vagy vele, jól tudtok dumálni, netán még közös is van bennetek, beléd fognak szeretni. Én legalábbis ilyen vagyok. Ezt nem tudom irányítani. Ahhoz vagy nagyon rondának kell lenned, vagy pl. az kell, hogy valamelyik félnek, vagy akár mindkettőnek legyen párja.
2014. jún. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A legtöbben nem veszik fel az ilyesféle problémát a "Valódi Gondok Listájára". Közben azonban nem szivárvány és habcsók az ilyen "barátikör". Rettenetes tud lenni a tudat, hogy nem magad miatt vannak veled, hanem csak mert nem sekély érzelmeket táplálnak feléd. Rossz. De te nem tudsz mit tenni. A külsőd megfogja, a belsőd pedig hozzád láncolja őket.

Sajnos nem tudok hasznos tanácsot adni. Nem leszel bunkóbb, nem leszel slamposabb és valószínűleg nincs pofád rögtön ismerkedés elején leszögezni, hogy nem akarsz a másiktól semmit.

2014. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ideje szembenézned azzal, hogy ezek a srácok nem azért vannak veled, mert hű, de jó haver vagy, milyen jó veled barátkozni, mekkora jellem vagy, hanem azért, mert egy jó csajnak tartanak, akivel szeretnének összejönni.

Ők már az elején így állnak hozzá, csak arra számítanak, hogy ha elfogadják a barátságodat, könnyebben léphetnek majd tovább.

Egyébként még az sem biztos, hogy azok a bizonyos lány barátaid és a fiú haverjaik nem éreznek többet egymás iránt, vagy egyik, vagy másik.

Van férfi és nő közt barátság, de nem annyira gyakori.

2014. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Dragasagom, akkor te valoszinuleg ugy is nezel ki! :) Csinos, szep arcu, biztos jo az alakod... En hiaba beszelgetek kedvesen egy fiuval hiaba vagyok veluk aranyos soha nem neztek ram ugy, mert en csak egy atlag koruli lany vagyok, hat istenem igy jartam :/


:( valahol azert sajnalom, nekem sosem jott ossze semmi, mar volt, hogy vissza is utasitottak... egyszoval a lo masik oldalan sem csupa napfeny es kacagas az elet.


17 l

2014. jún. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd ha érettebbek lesztek, akkor majd találhatsz olyan fiút is, aki csak havernak, barátnak fog tartani, de az is ritka kincs lesz, mert nem lesz sok ilyen, de jelen pillanatban maradj inkább a lány barátoknál, haveroknál mert az összes fiú szeretne a lábad közé jutni, legyen akár milyen kedves, előzékeny stb.; ez a korral jár, szóval jobb, ha nem táplálsz tévképzeteket.
2014. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van egy kisugárzásod. Is.
2014. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Jóbarátok című sorozat erre a helyzetre vonatkozó megállapítása, kiegészítve a saját gondolataimmal:

Egy nő azt gondolja, hogy csak beszélgetek egy pasival, barátkozok vele, kedves vagyok vele, nem nagy ügy. De a pasi közben azt gondolja, hogy végre egy nő, aki járni akar velem / le akar velem feküdni.

2014. jún. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szeretnéd, ha megvesznének érted a pasik, ugye, de valójában te kergeted őket és közben szentül meg vagy győződve, hogy A PASIK mind mindjárt beléd vannak esve.


Jaj, gyerekem...egy 16 éves kislányt, mint friss, fiatal ropogós husit maximum egyszer jól megdugni akar a legtöbb férfi, de nem esik bele. A szerelem annál sokkal-sokkal mélyebb érzés. Majd talán egyszer te is találkozol vele és az visszavesz az arcocskádból.

2014. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!