Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kicsit férfiasabb?

Hogyan legyek kicsit férfiasabb?

Figyelt kérdés

19 vagyok és most kezdem a főiskolát. A probléma, hogy kinézek 15-nek. Akkor van esélyem kinézni ey kicsit idősebbnek -mondjuk 17-nek- ha meghagyom az arcszőröm. De mivel nagyon csúnya ezért nem szoktam.


Igazából nem vagyok magas sem, 180 vagyok. Hajam egyszerű, olyan mint mindenkinek felül hosszabb, oldalt rövidebb. nekem nem nagyon áll jól a rövid haj. Stílusom nincsen. Több stílus között tengődök. Kicsit lazább de még elegáns illetve az elegáns között.


2 éve edzek kisebb nagyobb megszakításokkal. 15 kilót híztam ezalatt az idő alatt. De nem elég. Edzés előtt kinéztem 11-nek most meg 15-nek... Mi van? Hogy lehet ezt gyorsítani? Mit csináljak? Olyan rosszul érzem magam. Olyan kicsinek a többi ember közül. Igaz van, hogy pár felnőtt embernél nagyobb vagyok termetre mondjuk, de akkor is olyan kis srácnak nézek ki, hogy az nem igaz. Nagyon idegesít mit csináljak? Szedjek szteroidot? Hormonfokozókat?



2015. aug. 4. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
nyár van, próbálj ki ilyen katonai jellegű tábort. hamar alakítanak rajtad
2015. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

de a borosta sem áll jól? egészen picinek hagyva?

180 az pont jó. nem vagy alacsony :D

egyél hamburgert meg ilyen junk food -kategoriát csokit aztán... kövér leszel és az lesz a gond .

mond a szakáll sem állna jól ?

vagy mondjuk egy sima fekete keretes szemüveg

sztreoidot nem javaslom meg az ilyeneket pláne ha valaha akarsz családot.

2015. aug. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmiképp ne szedj ilyesmiket. Viszont a fehérjekapszulák, fehérjeturmixok csak jót tesznek. Az edzés mellett igyekezz odafigyelni arra is mit eszel. A csirke rizzsel és semmi más elég hatásos a tapasztalataim szerint. De változatosabb is lehet a dolog: [link]

Ha nagyon kétségbe vagy esve, és nem megy egyedül, akkor fordulj személyi edzőhöz. Egyébként légy türelmes, valószínűleg csak későn érő típus vagy, plusz akadnak olyanok is, akiknek a te típusod jön be. Szóval dobd el a szteroidok szedésének gondolatát, és csak egészségesen :)

2015. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben voltam anno és nekem a rövid szakáll segített. Vergődni nagyon nem érdemes ezen, mert kb 10 év múlva nagyon jól jön majd, hogy 5 évvel fiatalabbnak néznek és ez így is fog maradni azután. Most átok, de később áldás.


40/F

2015. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!