Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fessek hajat mert szőkén nem...

Fessek hajat mert szőkén nem vesznek komolyan és elítélnek első látásra?

Figyelt kérdés

Te mit gondolsz? Számodra egy szőke nő komolytalanabbnak néz ki, mint mondjuk egy vörös?

Blake Lively van a képeken, de nagyon hasonlítok rá, és olyan színű hajam van mint az első képen.

[link]

Itt pedig amire befesteném:

[link]

Ezzel komolyabbnak tűnnék, vagy kevésbé lennék vele feltűnő?


2015. aug. 6. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A külső vélemények miatt nem érdemes változtatnod magadon. Ha valóban komolytalan lennél, a hajszíned ezen nem fog változtatni. Ha pedig nem, csak mások azt mondják, hogy komolytalannak nézel ki, azon lehet, hogy változtat a hajszín, de más kedvéért nem érdemes új arculatot öltened.

Ha jól érzed magad így, szőke hajjal, ne foglalkozz másokkal.

2015. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak azért ne fesd be a hajad, mert mások nem vesznek komolyan. Ha valakinek problémája van veled, az az ő problémája, nem a tied. Mellesleg nekem a szőke lányok a kedvenceim.
2015. aug. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább maradj szőke, ha erre a hölgyre hasonlítasz, az határozottan jobban áll, mint a vörös.

Sose az 1. benyomással foglalkozz! Én is szőke vagyok, amint látják, hogy komolyan veszem a munkámat, az életem, el is tűnnek az ítéletek és máshogy állnak hozzám.

2015. aug. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!