Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok mondani olyan gyümölcsö...

Tudtok mondani olyan gyümölcsöket amiből szinte bármennyit megehetsz?

Figyelt kérdés
Pénteken megyünk horvátországba és tudom hogy ott picit el fogom engedni magam ezért csinálok egy pár napos "gyümölcskúrát" ha tudtok írjatok le léci egy pár finom nyári gyümölcsöt extraalacsony kalóriával :)

2015. aug. 4. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Felesleges ilyen kúrákat végezni, többet árt mint használ. nyugodtan engedd el magad egy kicsit, egy gombóc fagyi, két-három naponta egy kisebb süti a nyaralás alatt is belefér. Az éttermekben kérj leveseket, salátákat, főleg a vacsoránál, így nem kell lemondanod sok dologról. De hogy a kérdésre is válaszoljak: a banán az, ami kerülendő, napi 1-2 alma, 2-3 szelet dinnye, 1-2 marék áfonya, málna, szeder vagy eper belefér. :)
2015. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alma, dinnye... ezekből lehet sokat.
2015. aug. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
en kirandulas elott nem mernek gyumikurat kezdeni, a sok rost felporgeti anyagcsered oszt hasmenest kapsz legyengulsz oszt kirandulasra rossz lesz a kozerzeted..amugy en citroszfeleket szoktam enni ha tisztitokurat csinalok havi ketszer.
2015. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Az ananász segít a zsírégetésben, a málna pedig negatívkalóriás gyümölcs. Ezekből bármennyit megehetsz!
2015. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincsenek negatív kalóriás élelmiszerek, ananász sem éget zsírt, annyi cukor van benne, mint dupla annyi kólában.


Ilyen kúrák csak étvágyfokozásra jók.

2015. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én favoritom a málna. De a bogyós gyümölcsök általában is jók. A dinnyét kerülném, extra sok cukrot lehet vele bevinni (dinnyét szerintem csak kilószámra lehet enni. alapvető szempont, hogy ki mennyit tud enni egy gyümölcsből s az mekkora élményt ad. 10-20 deka dinnye nekem a nagy semmi, 5g banán vagy szeder sokkal jobb számomra)... Az almának nincs szezonja.
2015. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"málna pedig negatívkalóriás gyümölcs."


Komolyan beszarok ettől a kategóriától. :D

2015. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!