Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet visszavágni, ha...

Hogy lehet visszavágni, ha azzal cukkolnak, hogy csendes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szószátyár, de már a hátamon feláll a szőr, ha meghallom hogy: már megint nagyon csendben vagy...

A másik pedig, hogy volt egy rendezvény, amire "illik" elmenni, ha nem, akkor tényleg antiszociálisnak néznek. El is mentem, de akkor is jött a "ne legyél már ilyen feszült" beszólás. Ettől csak még rosszabbul éreztem magam. Utólag is kaptam, hogy nagyon visszafogott voltam. Mind ugyanattól a személytől, nem tudom miért nem hajlandó már leszállni erről. Mit tehetnék, hogy hagyjon már békén?



2015. aug. 7. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a képet: [link]
2015. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Le kell szarni azt a személyt. Csendes és visszafogott vagy, kész. Aki ilyen, az soha nem lesz magából kiforduló, üvöltöző, tomboló, szószátyár partiállat, mert nem ilyen az alapbeállítása.


Egyébként egyszerű, rövidke szavakkal eléggé zavarba lehet hozni az ilyen kötözködőket. (nekem legalábbis bejött :D)


Pl:

- Miért vagy megint ilyen csendes?

- Csak/Mert/Azért.


Pl2:

- Már megint olyan csendes vagy!

- Ja.

- Miért?

_ Csak/Mert/Azért.


Ha meg annyira zavarja ezt az illetőt, akkor ne nézzen rád, ne foglalkozzon veled.


És a végére egy kép:

[link]

2015. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Majd kipróbálom, mert rohadt idegesítő ezeket minden nap: Csendes vagy, mondj valamit, feszült vagy, stb. ugyanattól hallgatni.
2015. aug. 7. 15:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

- Csendes vagy. Miért?

- Nem szeretek feleslegesen beszélni.

2015. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Mondd, hogy sorozatgyilkos vagy :D
2015. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem legalább nem kell folyamatosan pofáznom, hogy ne halljam a fejemben üvöltő csendet." Vagy valami ilyesmi. Szerintem az a normális, ha az ember csak akkor beszél, amikor van mondanivalója, engem is elő szoktak venni a nembeszélés miatt, de nem érdekel.
2015. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 vorarlberna ***** válasza:

-Miért vagy ilyen csendes?

-Si senor.

Tudsz spanyolul?

-Si senor.

Szívatsz?

-Si senor.

2015. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem foglalkozol velük:D
2015. aug. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!