Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok kommunikálni,...

Nem tudok kommunikálni, beszélgetni másokkal, nincsenek barátaim, kiskorom óta csendes vagyok. Mindig ilyen leszek már? 25L

Figyelt kérdés
mindig vágytam arra, hogy beszédes legyek, barátaim legyenek.. keressék a társaságom, elhívjanak ide-oda. de még a szüleimmel se voltam sose beszédes, apu is mindig mondogatja h miért vagyok ilyen ,,kuka,, Lehet ezen változtatni? és hogyan? :S
2015. jún. 13. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezekszerint akkor Neked kell változnod, ha nemv agy beszédes, amúgy simán leültök és beszélgettek, maximum mértékkel iszogassatok valamit, az hamar megoldja a nyelved, csak tartani kell a mértéket, és akkor még simán csak beszédesebb és mellé még józan is leszel.
2015. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Lehet rajta változtatni, mondjuk én hamarabb kezdtem el, mint te. Én olyan 16 évesen, és most már nálad idősebb vagyok kicsivel.

Szóval.. én sem beszéltem sose, kuka voltam szintén, piszkáltak is a suliban, már azért is mert csendes vagyok. DE! Rájöttem mi okozza a gátlásaimat. Egy kis formálódás, önbizalom növelés nálam megoldotta a problémát. Nem is mindig nekem kellett odamennem másokhoz, jöttek maguktól is.

Lehetséges, hogy neked is meg kellene fejtened,mi az ami miatt visszahúzódóbb vagy. Mi váltja ki,hogy nem tudsz másokkal beszélgetni. Szorongsz valami miatt esetleg?

2015. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Kezdj el verseket szavalni otthon, magadban. Szerintem ez sokat segítene, megszoknád a beszédet, a komfortzónád kijjebb tolódna, és így könnyebben szólalnál meg társaságban is.
2015. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Van kedved barátkozni? Talán tudok segíteni :)
2015. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Én is beszélgetek veled szívesen :) 23/L
2015. jún. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!