Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Inkább csak lányok, nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább csak lányok, nők válaszát várnám. Van egy fiú, aki szerelmes belém, de én (szerintem) nem érzem ugyanezt, meg is mondtam neki. De ahogy látom, hogy egyre inkább felejt, (ahogy kértem tőle) egyre szomorúbb leszek! Miért?

Figyelt kérdés

Mintha hiányozna, hiányozna a törődése, a szeretete. Néha hiányoznak a beszélgetések, a kézfogása.

De többször van belőle elegem, utálom, minthogy hiányozna. Viszont amikor hiányzik, akkor nagyon. :(

Tudnátok segíteni, tanácsot adni, vagy egyáltalán megmondani miért érzem ezt? Lehet, hogy mégiscsak szerelmes vagyok belé? Még van visszaút...



2014. márc. 15. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akartad megbántani, de úgy érzed sikerült és ezért hiányzik. Férfi vagyok most akkor el se fogadod a véleményem?:)
2014. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hozzászoktál hogy törődik veled, hogy te vagy a szeme fénye, csak téged lát, mellette vonzónak érzed magad stb.

Könnyű hozzászokni a jóhoz, nem lehet hogy inkább csak barátként hiányzik?

Vagy vágysz a csókjára, hogy átöleljen, megvédjen?

19/l

2014. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló.

Azért jeleztem külön, hogy inkább nők válaszoljanak, mert tettem már fel egy hasonló kérdést, és nem kaptam értékelhető választ, csak sértett férfiak válaszoltak.


Második válaszoló.

Az a bajom vele, hogy nagyon sok tulajdonság miatt összeférhetetlenek vagyunk - szerintem. Ő (20) a bújós, az érzékeny, a romantikus, a "gyenge", és én (19) vagyok az "erős", kevés szeretgetésre van igényem, elfojtom az érzéseim, nem szeretem őket kimutatni, romantikára is nagyom ritkán vágyom. Sok tulajdonsága nem tetszik, bár tudom, tökéletes emer nincs, de ha ez nem lenne, akkor könnyebben tudnék vonzódni hozzá, mert pont az ellentétét kedvelem, az erős határozott férfiakat, akik tudnak velem bánni. Viszont tudom, hogy ő a tenyerén hordozna, hűséges lenne, imádna engem, mindent megadna nekem.

Ha nagyon hiányzik, akkor vágyom rá, hogy megérintsen, megöleljen, megcsókoljon és a folytatásra is.

Megőrjít, felemészt ez az őrlődés! :(

2014. márc. 15. 23:01
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem ritka dolog, hogy egy lány annak ellenére, hogy nem szerelmes egy srácba, élvezi azt, hogy tetszik neki. Nem feltétlenül vagy szerelmes belé, csak az hiányzik, hogy legyezgessék a hiúságodat. Szerintem most hagyd ezt a srácot a fenébe, hiszen te sem tudod, mit akarsz, viszont nagyon nagy lelki gondot tudsz neki okozni, ha visszaédesgeted, és aztán rájössz, hogy hoppácska, mégse...
2014. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagytok hasonlóak még vágyhatsz érzelmekre.
2014. márc. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a második válaszoló vagyok


Nekem ez inkább úgy hangzik, mintha ő lenne a "biztonság". Aki miatt nem kell aggódnod ha későig kimarad vagy ha szép lányokkal beszélget stb. Aki örökre szeretni fog.

Szerintem hagyd békén, mert ha kapcsolatotok lenne, akkor megérezné hogy a tulajdonságai (állandó romantika, ölelgetés stb) egy idő után idegesítene téged és nagyon csúnyán belegyalogolnál az érzelmeibe, jobban mint most tetted.

2014. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én már békén hagytam volna, de baromi kitartó. Hónapok óta ostromol, kérésem ellenére, és már a magam érzéseiben is elbizonytalanított. Plusz bajom, hogy félek az elköteleződéstől (gyerekkori dolgok), és azon töprengtem nem-e ez a baj, hogy elutasítom, és igazából ő az én igazim, én pedig a hülyeségeim miatt elszalasztom. :(

2014. márc. 16. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Viszont saját érzéseidre hallgass, hogy mi legyen tovább és ne másokra. Ha úgy érzed megéri akkor menj el vele egy randira, de nem akarod akkor ne gondolkozz ennyit, mert belezavarodsz.
2014. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!