Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj Ha Imádom a késeket?

Baj Ha Imádom a késeket?

Figyelt kérdés
Imádom őket és nagyon szeretem nézni őket mert gyönyörűek a Karambit a kedvenc fajtám közülük kifestem a pengéjüket körömlakkal különböző mintákra minimum 30 db késem van de csak nézni szeretem őket. Nekem ez már egy szenvedéllyé vált. Ez probléma? A kedvenc késemet 8000 forintért vettem és a mostani festéssel minimum ér 200000 forintot. Ez akár káros is lehet hogy ennyire imádom őket???
2015. aug. 7. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok embernek van valamilyen dilije, neked például ez. Én is szeretem a fegyvereket, viszont nem fajultam beteges szintre, csak elkezdtem párbajtőrözni. :D Semmi rosszat nem látok ebben, amíg nem válsz sorozatgyilkossá. Elég vicces újságcikkek születnének. "A rejtélyes sorozatgyilkos ismét lecsapott! Ezúttal is egy járókelő talált rá az áldozatra, akinek szívét egy rózsaszín virágmintával díszített pengéjű késsel szúrták át - ez pedig az eddigi három áldozatnál is megfigyelhető volt."
2015. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amíg nem döntesz úgy, hogy emberekben akarod tárolni őket addig nincs baj
2015. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"8000 forintért vettem és a mostani festéssel minimum ér 200000 forintot"


Annyit ér, amennyiért megveszik. Én pl max egy ezrest adnék érte, mert használt, és összebaszkodtad a pengéjét körömlakkal :D

2015. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, hogy van egy hobbid.
2015. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is imádom, főleg amelyik jó éles. Mindig vágdosok velük papírokat, és nézem, hogy milyen éles és erős. Nagyon tetszik nekem az, hogy olyan szépen átsuhan a papírokon. :D
2015. aug. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ha ők is imadnak teged akkor nem:D

csak nehogy megharagudjanak rad mert akkor vege mindennek

2015. aug. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de én nem akarok ezekkel a "játékszerekkel" kárt okozni senkiben :)
2015. aug. 8. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!