Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak miért veszik annyira...

A férfiak miért veszik annyira figyelembe, hogy hogyan nézek ki, és ítélnek el miatta? 20/F

Figyelt kérdés

A nők mellett a férfiak is elítélnek a kinézetem miatt, nem nézek ki túl jól, vannak rajtam kisebb születési rendellenességek (azért nem olyan nagyon durvák, de feltűnő, ha emberek közé megyek). Ők is megnéznek, a barátaikkal jól kiröhögnek maguk között hogy nézzétek már hogy néz ez ki, és jól elfordulnak tőlem.

Pedig a férfiaknak nem a kinézetemmel kéne törődniük, amikor elméletileg nem melegek. Akkor miért kell a csúnya kinézetem miatt elfordulnia tőlem mindenkinek?

Emiatt nincsenek haverjaim se, teljesen magányos vagyok.


2015. aug. 8. 09:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy inkább fiúk és fiatalabb férfiak, mert főleg a tizenéves korosztály csinálja ezt, meg a fiatalabb huszonévesek.
2015. aug. 8. 09:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában így akarják kimutatni, hogy ők az "alfahímek".
2015. aug. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert valamiert a sajat problemajukkal nem akarnak foglalkozni. Vagy nincs is nekik mert anyuci meg apuci kinyalja a segguket (fiatalabb korosztaly) es ezert mar azt hiszik hogy ők a jampik.


Nem kell veluk foglalkozni.

2015. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert sajnos ilyenek az ezmberek többsége.Nemtom mennyire vagy hívő ember,vannak ilyen gyülis közösségek,ott is vannak fiatalok talán ilyen helyen jobban tudnál ismerkedni,barátokat szerezni mert nem olyan előítéletesek az emberek.Ha lenne egy társaság ahova tartozol az önbizalmad is sokat nőne.A gúnyolódással meg ne foglalkozz,bár tudom az ilyen mindenkinek rosszul esik :(
2015. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem csak a nők iránt vonzódnak a hetero férfiak, hanem a a férfiak iránt is, bár kevésbé a közvetlen, mint inkább a közvetett fajfenntartás, génfenntartás érdekében, mivel ha veled nem is szexelnek, ha a közeledben vannak, közös csoportban vannak veled, akkor a génjeid potenciálisan fognak keveredni az övékével mondjuk egy következő generációban.


Egy csapat libát neveltem fel kikeltetéstől kezdve. Kb. 6-7 volt belőlük. Pár hónap után az egyikük nagyon elmaradt növésben a többiektől és egyik nap arra lettem figyelmes, hogy jajveszékel. Mire odaértem szinte minden tolla hiányzott és vérzett mindenhol. A társai bántották. Külön tettem a többiektől és pár hónap után rendbe jött, sőt ő lett a legnagyobb méretű mind közül. Ekkor visszatettem a többiek közé. Pár napra rá, ő is részt vett egy másik liba, az éppen akkor legkisebb méretű megtépésében és véresre csipkedésében, pedig pár hónapja még őt csipkedték majdnem halálra. Ebből azt a következtetést vontam le, hogy nem konkrétan annyi történt, hogy kiszemeltek maguknak egy konkrét libát a többiek és azt bántották, hanem mindig azt, amelyik éppen a legkisebb volt. Tehát egy magasabb rendű összefüggés bizonyult igaznak, semmint egy konkrét libára ráillő összefüggés.

2015. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rivalizálás - ez megy az emberek közt. Nem "jók " akarnak lenni, hanem a "másiknál jobbak" - ezzel természetesen egy elég alacsony szintre küzdik rivalizálva magukat.
2015. aug. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó jókat ír,csak az a szomorú hogy sok ember értelmi szintje a libáét nem haladja meg. Neked kérdező,felül kell emelkedned ezeken a buta korlátolt embereken.
2015. aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azáltal, hogy téged szekálnak, magukat "jobb" szintbe akarják feltüntetni vagy elvonni a figyelmüket a saját nyomiságukról. Elég szomorú, hogy ez így működik... de nincs eszük és nem értik meg, hogy ők is nyomingerek.
2015. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!