Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ilyenek az emberek?...

Miert ilyenek az emberek? Miert a boritorol itelnek? 13/L tobbi lent

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok es Szuretin egy 24 eves fiuval tancoltam..o kert meg engem hogy tancoljak vele. Aztan mar az utolso meg allonal mar eleget ivott. A balon este szuret kiralyt es szuret kiralynot valasztottak. Mi nyertuk meg. Este sokat tancoltunk,beszelgetunk. Minden nap beszelunk egyebkent..de mikor ezt latjak az emberek. Eleg negativ velemenyt mondanak. Nem ertem hogy miert. (csalad barat, van baratnoje) qkkor miert kell mar masra gondolni?!

2015. febr. 1. 08:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Mert mindenki magábólindul ki. :)))


És mert a társadalom elítéli (sőt hisztérikusan fogadja), azt ha egy 24 éves egy gyerekhez közeledik.

2015. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A tarsadalom nem veletlen iteli el a 24 eves ferfi kozeledeset egy 13 eves gyerekhez!
2015. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vacuolum válasza:
21%
haha nagyon okos komment 2#-es, de ha így nézzük akkor 14 éves kortól már teljesen oké ha egy 24 éves közeledik?
2015. febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak Magyarorszagon "oke". Ma fejlett orszagokban nem oke, mert mas a mentalitas, hal istennek.
2015. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja itt hogy a fiunak van baratnoje akki 19 eves. Mindenki tudja hogy egy rendes fiu. De nem ertem sokan miert gondoljak azt hogy hatso szandekai vannak. Ha ennyire erdekli oket miert nem kerdezik meg vagy miert nem jarnak utana. Nem a hatunk mogott kenne mast terjeszteni...ez a mai emberiseg..
2015. febr. 1. 11:40
 6/11 anonim ***** válasza:

#2


egy szóval se mondtam hogy a szexuális közeledés nem elítélendő de itt nem arról volt szó.


Gondolkodj mielőtt lepontozol!

2015. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert tudják, hogy a 13 éves kislányok milyen kis naivak tudnak lenni. Van barátnője, haha. Az aztán a garancia, láttunk már karón varjút eleget. És hogy te, a kis tapasztalatlanságoddal és gyermeki naivitásoddal hogy látod a helyzetet, mint ami a valóság... Persze lehet ez a kivétel, de én azért elgondolkodnék a helyedben, hogy vajon miért hiszi ugyanazt mindenki, talán akkor lehet is benne valami, nem?
2015. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem. Nem lehet benne semmi ilyen. Ez egy baráti társaság. Ő, a barátnője és a foci csapatja. Együtt szoktunk bérelni helyet bulizásra. (szülő jelenléttel) Semmi szexuális vágy nincs itt.
2015. febr. 1. 14:09
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nehezen tudom elképzelni, hogy egy egészséges fiatalemberben (aki tudvalevőleg a legyet is, röptében) semmi szexuális vágy nincs, de tételezzük fel, hogy így van. Ám akkor sem helyénvaló, hogy egy 24 éves FÉRFI egy 13 éves KISLÁNNYAL barátkozzék.
2015. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ez falu. Es hulyulunk. Nincs ebbe semmi..
2015. febr. 2. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!