Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csődtömegnek érzem magam?

Csődtömegnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok, az ismerőseim szerint nagyon szép, és különleges karakter. Sok dolog érdekel, több nyelven beszélek, jól keresek, mégis egy csődtömegnek érzem magam


Ez normális?


2015. aug. 10. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Feltéve ha tényleg minden ok körülötted. De gyanítom nem így van.
2015. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez elég gyakori probléma. Általában a gyerekkorban vagy kamaszkorban gyökerezik, tudom örök klasszikus, hogy nem kap az ember elég figyelmet és szeretetet de tényleg ilyen közhelyes dolgok eredményezik. Ha sok dolog érdekel, olvass pár önfejlesztő könyvet ami segít növelni az önbizalmad, vagy ha egy kis pénzt összespórolsz, lehet menni pszichológushoz. Én is ezt tettem és uez volt a problémám, és nyilván sose leszek már egy kihanemén karakter de amikor elbizonytalanodok, sokminden eszembe jut a terápiáról meg a könyvekből amiből máris tudok egy kicsit töltekezni. Nem vagy csődtömeg, a fent leírtak alapján ezt garantálom, csak a belső narratívát kell változtatni: azt ahogy magadról gondolkodsz.
2015. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak kevés az önbizalmas... Szeresd magad, különben mások sem tudnak majd szeretni :) Bárhogy is van, olyan nincs még egy, mint Te! Mindig gondolj erre! Vannak jobbak, szebbek és lenyűgözőbbek, de nincs még egy Te!
2015. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!