Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Felfal a magány, egy csődtömeg...

Felfal a magány, egy csődtömegnek érzem magam. Hogy lehet kilábalni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, már végeztem a sulikkal. Jelenleg is munkakeresésben vagyok, de teljesen eredménytelenül. A nagyanyámnál élek, rokonok, testvérek mind szanaszét, hébe-hóba eszükbe jutok. Barátok a közelemben szintén nincsenek, van kb 2 régi osztálytársam, akivel beszélgetek néha interneten.

Igyekszem elfoglalni magam, kipróbálni új hobbikat, de hamar elmegy az újdonság varázsa, és ráunok, vagy csak egyszerűen rossz egyedül csinálni.

Volt valaki aki tetszett, beszélgettünk is, de aztán kiderült, hogy csak 'arra' hajt. Hülyített még, és teljesen visszaélt a helyzetemmel, kihasznált. Úgymond megszerezte amit akart, és el is tűnt. Van amikor előbukkan, hogy hova lettem, ez mondjuk nagyon meglepett, találkozót beszéltünk meg, de vissza sem hajlandó írni hol/mikor/merre... Ez teljesen összetört még.

Az ünnepeket is egyedül töltöm.


Nem hiszem hogy annyira lehetetlen személy lennék, de valamiért mégis mindenki eltávolodik, vagy csak kihasznál. Új ismerettségektől már szabályosan rettegek.

Hogy tudnék ebből kilábalni valahogy?



2014. dec. 23. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj meg minél hamarabb munkát keresni, akkor talán megváltozik az életviteled és nem leszel magányos!
2014. dec. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezen vagyok már lassan 2 éve sajnos. Ebben remélem én is a változást.
2014. dec. 23. 19:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg szabad kérdezni, hogy milyen végzettséged van, hogy két éve nem találsz munkát?
2014. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lány, vagy fiú vagy?
2014. dec. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha van kedved, szívesen beszélgetek veled. :) 19/F
2014. dec. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

gyógyszertári asszisztens és gyógyszerkiadó szakasszisztens végzettségeim vannak. Sajnos ahol lakom, ott egyátalán nem kellek, minden más meg legalább 100 km-re van tőlem. Így még félretenni se nagyon tudok, hogy elköltözzek.

(és lány vagyok, bár nem tudom ez miért számít)

2014. dec. 23. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel a szakképesítéssel azért nem lehetetlen az elhelyezkedés. Valószínűsítem pechedre olyan helyen élsz ahol az infrastruktúra nem kiemelkedő szinten van. Minden esetre azt tudom tanácsolni, hogy próbálj meg vhogy gyűjtögetni és azután elköltözni mert így nem fogsz tuudni kilábalni :/
2014. dec. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!