Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Romokban az életem, teljes...

Romokban az életem, teljes csődtömegnek érzem magam. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Szégyen ,nem szégyen a könnyeimmel küzdök folyamatosan.Sajnos nem látom értelmét már ,hogy harcoljak...

Az egészségem sem jó, szakított velem a barátnőm, az anyagi helyzetem is rossz. Édesanyámmal albérletben lakunk, a párja is nem rég hagyott el minket .Volt egy kutyám is ,de sajnos el kellett ajándékozni mert a tulaj nem engedte meg ,hogy itt legyen nálunk. Pedig ő volt a terápiám. Fogalmam sincs mitévő legyek, teljesen elment az élet kedvem. Önsajnálkozásnak tűnik, de szeretném ,ha valaki segítene.... 24F


2014. márc. 29. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulj idegen nyelvet, és menj ki pincérnek. Itt kinn is szar,de máshogy.
2014. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond , hogy volt egy gerincsérülésem a nyáron és nem tudok még dolgozni , a kezem nem úgy müködik ahogy kéne , meg a járás is nehezen megy.
2014. márc. 29. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy filmet.Ezt nézd meg ha tudod!Ha láttad már akkor jó:

Életrevalók

2014. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Láttam már , nekem is tetszik.
2014. márc. 29. 23:02
 5/5 A kérdező kommentje:
A balesetem előtt teljesen életvidám, örökmozgó életet éltem. Ejtőernyőztem, buliztam, csajoztam, minden jól ment. Volt munkám is. Most csak a kudarcok érnek , nem érzem azt ,hogy valaha is boldog tudok már lenni, meg hogy bárkinek is kellenék.Azt vallom, hogy akik látták már a poklot csak ők tudnak szeretni, de most valahogy nem tudok túljutni ezen. Elfogyott az erőm :(
2014. márc. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!