Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyen emberek...

Mit gondoltok az ilyen emberekrol?

Figyelt kérdés

Idos neni, joval 100 kg folott. csak azon jar az esze h mikor ehet edesseget, ezen kivul semmi mas nem erdekli

ha edesseg van kilatasban akkor fujtat, jon, nyomaklszik, kapkod utana turelmetlenul mint egy ovodas,

es rogton kell neki, mert ha nem kapja rogton akkor nem szolal meg, mert ahhoz lusta, hanem ahelyett rugkapal meg zajt csap meg utogeti a tanyert az evoeszkozevel. Tanyerutogetes akkor is megy persze, ha nem terem a tanyerjan AZONNAL az etel, pl mert eppen szedi ki neki az ember az elso fogast, meg buveszkedik a forro edenyekkel, gozolgo tuzforro levesekkel stb. Utoget, kotogtatja az edenyeket, mert turelmetlen, hogy mikor ehet mar. Ha valami kell neki, akkor sem szol, csak elkezd valamit kocogtatni, pedig se nem suket, se nem nema, rendesen tud beszelni kb mint egy fiatalabb szemely, csak nem veszi a faradtsagot egyszeruen. Rettenetesen el van hizva, annyora kover, hogy nem tud egyedul kikelni a fotelbol, mastol varja el, hogy emelgesse, meg huzza meg a hatat, ahogy megemeli a tobb mint szaz kilos testet

mai menuje pl ez volt: reggelire

muzli tejjel, banan, gyumolcsjoghurt, masfel orara ra meg

delelott tejeskave (rengeteg cukorral persze es tejszinnel), melle keksz, sutemeny.

ebedre sult hus, krumplipure tejszinnel, parolt zoldseg. Ebbol persze minimalis, mert idegrohamot kap, ha latja, h tobb van belole a tanyeron mint a krumplikoretbol

csak igy disznek tekinti es otthagyja. Ha epp szedi neki az ember a zoldseget, akkor sem szol, hanem inkabb csak a kezevel hadonaszik hogy tobbet ne szedj. tegnap pl desszertnel mondtuk neki, hogy esetleg kisse le kene allni az edesseggel, mert mar nem is tud mozogni a tulsulytol,torta helyett egyen inkabb gyumolcssalatat. erre o: jo csak fagyika menjen ra, meg tejszin

fagyit adtunk neki, tejszint mar nem, de mikor meglatta, hogy a ferje racsos pitet eszik, na akkor adni kellett neki abbol is, szoval dupla desszert egy eleve masszivan hizlalo ebed utan. termeszetesen

tejszinkevel ez is, mint minden.

delutan folyaman kave, tea, melle kis csokikak.

aztan kimentunk setalni egyet, o termeszetesen nem setalt, hanem maradt a kocsiban.

3 fagyis pavilon mellett vezetett az ut

mind a haromnal megkerdezte, hogy esetleg van kilatas egy kis fagyizasra? de mar mikor kozeledtunk a pavilonokhoz, mar latszott, hiogy nem bir magaval, majd kiugrik a borebol, izgatott, hadonaszik, fujtat, hogy jaj fagylalt. Mindezt a dupla desszert es a teasutik utan. vegul a veje vett neki....pfff. aztan ra fel orara mar kovetkezett is a vacsika. ket szelet feher kenyer es sult hal. es

desszertre a ferje DIOTORTAVAL etette.

normalisak az ilyen emberek de kmolyan?

ez igy mennyi kaloria mar? plusz alapbol feligmeddig mozgaskeptelen combnyaktores miatt.



2015. aug. 10. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy öreg, és már leépült az idegrendszere. Biztosan nagyon idegesítő, de nem tehet róla.
2015. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy függő ember esettanulmánya amit ismertettél itt. Népszerúbb mikor valaki alkohol, cigi vagy drogfüggő, de létező jelenség a cukorfüggés. Enyhébb formában anyukám is ilyen. Elváltak, és onnantól jöttek a nasikák, cukikák, bonbonkák, stb. Meg is lett az eredménye. És ha eügyis végzettséggel próbáltam megbeszélni vele hogy ez veszélyes, még nekem kellett bocsánatért esedeznem, hogy én hogy megsértettem. Szóval azt nem tudom kiszámolni amiket leírtál mennyi kalória, de az való igaz nem normális de nem ez az ember hanem az ahogyan vmi életében bekövetkezett törésre reagált és hogy állandósította ezt a diszfunkciós működést az egész életére :(
2015. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem tehet rola, de nagyon frusztralo nezni ezt napi szinten. a fuggoseg teoria teljesen megall, abbol is latszik, hogy kb ugyanolyan tagadasban van a dolgot illetoen, mint egy alkoholista. hisz ez csak sutike! meg igy elvicceskedi folyton.
2015. aug. 10. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Jót nevettem, miközben olvastam. Kicsit magamra ismertem, mert hasonlóan kajafüggő vagyok, bár még nem vagyok öreg és a tányérokat se csörömpöltetem. Viszont én is meg tudom enni ezt a rengeteg ételt, amit felsoroltál. Talán azért alakult így, mert rengeteg a szabadidőm és elkanászodtam..
2015. aug. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem orvosi segítséget kellene kérni a nénihez, nemcsak a súlya miatt, hanem valószínűleg demenciája is van.
2015. aug. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az édesség függéség is gond, de a viselkedéséből ítélve a néni már nem úgy gondolkozik, ahogy kellene, valami miatt leépült értelmileg, orvosi segítség kellene neki.
2015. aug. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szerintem is, illetve a csaladjanak sem artana egy wake up call, mert igy igaz hogy mondogatjak neki hogy ejnye bejnye, de siman asszisztalnak az egeszhez. meg szallitjak az otthon sutott sutemenyeket. plusz semmi ismeretuk nincs kajaugyileg, a lanya szentul meg van gyozodve arrol, hogy a fagylalt nem gaz, az nem hizlal annyira :D nem nem hizlal :D tan fogyaszt :D update sutikre gondoltam esetleg, de nem tudom azok izre milyenek? nem pl nem vagyok veszesen edesszaju, ha sutit akarok enni, megeszem inkabb a cukrosat, aztan futok ket kort a haz korul, szoval fogalmam sincs mennyire potolna az igazit
2015. aug. 10. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Fúú, én nagyon empatikus, meg türelmes tudok lenni, de ennél kevés idegesítőbb személyleírást olvastam életem során...
2015. aug. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hehe...hat igen. es akkor meg nem talalkoztal a lanyaval! aki szerint a fagylalt nem hizlal, de a low fat joghurt igen, hiszen a dobozara is ra van irva, hogy 6 g szenhidratot tartalmaz :D (ami a termeszetesen elofordulo laktoz gondolom, mert pluszban nincs benne hozzaadott cukor). meg egy "osszetevok" cimket is keptelenek ezek az emberek ertelmezni.
2015. aug. 11. 09:34
 10/10 anonim ***** válasza:

és ezeknek az embereknek a szavazata ugyanannyit ér, mint az enyém :D kész...


#6

2015. aug. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!