Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek nagyon rossz tulajdonságo...

Ezek nagyon rossz tulajdonságok? Fiú

Figyelt kérdés
Utálom a zenéket,Utálom a sportokat, túl komolyan veszem a poénokat,nagyon ritkan bírok nevetni,nem vagyok annyira barátkozós típus,szégyellős vagyok,bizalmatlan vagyok az emberekkel szemben

2015. aug. 11. 13:38
1 2
 1/17 Bastidas Veronika válasza:
100%

Ezek (az én szememben) nagyon rossznak minősülnek😔 Nem akarlak ezzel megbántani,de számomra ezek tényleg rossz tulajdonságok!😔

"Tanuld meg az életet élni!"

2015. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem olyan rosszak azok. Én sem hallgatom a zenés rádiókat, mert hangulatromboló hatással vannak rám. Sportot se szeretem, sose szerettem. Viszont a többi nem igaz rám.

Szerintem az a baj, hogy keveset vagy emberek között, nincs velük tapasztalatod.

2015. aug. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szerintem se jó tulajdonságok. Én nagyon szeretem ha egy fiú vicces, megtud nevettetni, sportos, magabiztos de nem egoista és vannak barátai. Ezt nem úgy mondtam mintha te nem lennél jó ember , de én nem szeretem az ilyen komoly fiúkat. :(
2015. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A sportot nem kötelező szeretni. A zenéket sem. Bár az fura, hogy semmilyen stílus sem tetszik neked.

Az nekem negatív, hogy nem érted a poénokat és lehet veled nevetni. Nagyon búval bélelt lehetsz. Ezért mehet nehezen a barátkozás.

A szégyenlősség és a bizalmatlanság önmagában nem baj, kis mértékben hasznos is.

2015. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem baj
2015. aug. 11. 14:04
 6/17 A kérdező kommentje:
Ennek ellenére van par baratom
2015. aug. 11. 14:05
 7/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem szeretsz valamit, nem gond. Az, hogy utálod, az már aggasztó.

Plusz az embernek nem árt, ha van humorérzéke.


Tényleg rossz tulajdonságok, de lehetne rosszabb is.


Szóval nézőpont kérdése.

2015. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És ,hogy valtoztassak rajta?
2015. aug. 11. 14:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy minddn zenei stílust utálnál attól, hogy az a moslék amit mások zenének csúfolnak nem tetszik.

Sportolni szerintem mélyen legbelül senki se szeret, sőt...

Az hogy komoly vagy, nem feltétlen rossz tulajdonság, bár ha ez rontja a hangulatot, akkor idegesítő.

A bizalmatlanság (normális mértékben) jó tulajdonság.

Láttam már rosszabbat.

De miért nem szereted a zenét?

2015. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Mert számomra nem él élvezet leülni és hallgstni a zenét
2015. aug. 11. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!