Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz tulajdonságok, egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz tulajdonságok, egyik félnél párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Milyen rossz BELSŐ tulajdonságokat tudnátok mondani, párkapcsolaton belül, a férfi tagra?Ez a kérdés úgy jött, hogy holnap elvileg valami rossz tulajdonságomat fogom megtudni, amit én jó magam észre se veszek, mert magamra gondolva hirtelen nem tudok annyira rosszat mondani, amit csak élőbe lehet elmondani a másiknak. Belső tulajdonságon szerintetek lehet változtatni?

2014. nov. 21. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Féltékenység, túlzott féltés, odafigyelés hiánya, uralkodás, kisajátítás, türelmetlenség, figyelmen kívül hagyás, megvetés, lenézés, egoizmus, női nem nemtisztelése, stb.
2014. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezek vagy nem rám jellemzőek, vagy olyanok amit el lehetne mondani skypeos beszélgetés keretében is szerintem.És meg lehet változtatni a belső tulajdonságunkat?
2014. nov. 21. 00:20
 3/15 anonim ***** válasza:

Természetesen igen. Minden agyban dől el.


Reálisan, logikusan kell gondolkodni. Nem olyan nehéz ez, mint amilyennek tűnik. Az ember megtud változni... és ha "magasabb szintre lép", még inkább képes a változásokra. Éppen azért, mert rájön: ahogyan eddig élt, gondolkodott, cselekedett, az nem volt helyes.

2014. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Szerintem is meg lehet változni. 1-2 infót tudtam meg erről a rossz belső tulajdonságomról:

Nem tehetek róla

elég gyakori más embereknél is

párkapcsolatunkra gondot jelent/ jelenthet

2014. nov. 21. 00:24
 5/15 anonim ***** válasza:

Elveszi a nő összes terét, szabadságát.

Egy nap többször hívja telefonon a barátnőjét, nem hagyja békén, mindent tudni akar mikor mit csinál.

2014. nov. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom, ezek közül is csak picit lehet igaz 1-2 de szerintem az se mert távkapcsolatba élünk, azért van légzéstere.
2014. nov. 21. 00:37
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban nem tehetsz az egyik okozatról, akkor azzal együtt kell elfogadnia a partnerednek.


Ha másoknál is előfordul, ez gyakori probléma, meglehet beszélni és együtt kilehet javítani.


Szerintem evidens, hogy csak akkor jelenthet gondot, ha nem vagy hajlandó változtatni magadon, illetve ha mégis, a partnered nem társ, segítség abban, hogy megváltozz.


"Régen a kapcsolatokat, ha megromlottak, nem dobták ki, hanem megjavították...".

2014. nov. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem ismerlek és nem ismerem a párod ingerküszöbét. Egyébként lehet változtatni, ha te is akarod a változást. Van, amin könnyebb, de minél mélyebben gyökerezik, annál nehezebb lehet. Nekem vannak olyan dolgok, amik még gyerekkoromból erednek, ezekkel nehezebb a dolgom, mert nem emlékszem mindenre tisztán (pl. remeg a kezem, nekem már sokszor fel se tűnik, amikor nyugodt vagyok, akkor enyhébb, de volt, hogy más akkor is észrevette, pszichés oka van, orvoshoz nem érdemes menni vele, mert akkor sose szabadulok a rendelőből :-) ).
2014. nov. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Butaság, naivság
2014. nov. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 "Régen a kapcsolatokat, ha megromlottak, nem dobták ki, hanem megjavították...". - Ez nem igaz. Régen akkor sem lehetett elválni, ha az egyik fél agresszív volt, és terrorizálta a családot... Ez aztán megszokássá vált, és ez alakította ki, hogy látszatcsaládok jöttek létre, kifelé szép, minta, minden katonásan, ahogy elvárta a társadalom, de belül romlott, fájdalmas, rossz. Nehéz úgy megjavítani valamit, ha csak az egyik fél akarja, vagy ha már teljesen tönkrement. Az egyik nagynéném is tovább maradt egy ilyen látszatházasságban a kelleténél, a két gyerekük elméje sérült, ő meg rákos lett, a férjnek valami megtört az életében és alkoholista lett, agresszívvé vált, a nagynéném meg tűrt, de sajnos túl sokáig... Nem lehet mindent megjavítani. De akkor sem érdemes egy kapcsolatban benne maradni, ha a felek boldogtalanok, elmúlt a kezdeti fellángolás és nem tudják újraéleszteni, még ha agresszió nincs is. Ha még gyerek is születik, neki a legrosszabb, hogy otthon feszült a légkör, boldogtalanok a szülők. Én feszült légkörben nőttem fel, szóval pontosan tudom, hogy gyerekként milyen az, amikor "a gyerek miatt" van együtt a család, de a szülők nem dolgoznak a megoldáson, csak elvannak. Most már felnőttként ezt oda tudtam mondogatni nekik, mekkora h*lyék voltak... Egy biztos, én nem így akarom majd csinálni, ahogy a szüleim csinálták.
2014. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!