Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a rossz tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a rossz tulajdonságok, amelyekre az exetek rádöbbentett, hogy ezen esetleg javítani kéne?

Figyelt kérdés
Sikerült megjavulni, vagy hagytátok, majd valaki úgyis így fog megszeretni?

2014. júl. 18. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

én a szakítás után jöttem rá, előtte nem mondta, nem is voltak jelei...BAROMI ÖNZŐ VOLTAM!!!!! akkor még nem ismertem az 5 szeretet nyelvet...de csak a sajátomat beszéltem és azt is erőszakosan...talán még az erőszakosra is rádöbbentett...mindig ölelgetni szeretgetni puszilgatni akartam...mindig vele lenni, annyira szerettem...


önző

türelmetlen

akaratos

erőszakos


talán ezek, de úgy érzem a 7 év depresszió megtanított, türelmesnek lenni, az utolsó 3 tulajdonságot le tudtam győzni...az önzőséget pár napja itteni válasz adás közben tapasztaltam meg először...de az önzőség nagyon zavart, mert úgy éreztem, hogy a nagy szeretet éhségem miatt nem fogok tudni élethosszig tartó kapcsolatot kezdeni, mert elszúrom mindig ezzel a hülye tulajdonsággal...remélem összejön és sikerül egy elég türelmes lányt találnom aki tolerálja és segít megváltozni ha esetleg további rossz tulajdonságaim lennének...


21F

2014. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanez mint az elsőnél,csak én lány vagyok.

Én is ott rontottam el hogy túlzottan birtokolni akartam a barátomat,mindig bújtam hozzá,neki meg sok volt.

2014. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én csomó emberrel nagyon bunkó voltam, de úgy, hogy fel se tűnt. a volt barátom döbbentett rá, és azóta már próbálok kedvesen viselkedni, mert eddig azt hittem valamiért, hogy ez menő, és hogy így vagyok vicces, de csak simán gáz volt, és csomó embert megbántottam. azon kívül, kicsit felelősségteljesebb lettem. amin sajnos nem tudok változtatni, pedig szeretnék, és ez őt zavarta nagyon, hogy nincs nagyon semmi célom az életben, nem nagyon van hobbim se. bár még csak gimnazista vagyok, de ez engem is zavar. sajnos nem tudok vele mit kezdeni. de egyébként nagyon sok mindent tanultam tőle, a teljes világszemléletemet megváltoztatta. mivel ő volt az első barátom, és azelőtt ugye az ember csak a szüleitől vett szokások alapján éli az életét, mi meg kb összeköltöztünk, és az ő szokásait is megismertem, és sokkal ésszerűbbek, mint a szüleimé, már úgy érzem, hogy értelmesebben élem az életemet, és több rálátásom van a dolgokra.
2014. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!