Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a szlovákokról?...

Mit gondoltok a szlovákokról? Kedves vagy bunkó emberek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kedves szlovákok kedves emberek, a bunkó szlovákok pedig bunkó emberek.
2015. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
13%
Kutyák!
2015. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
A fősulin ismertem egy magyar lányt, aki ott nőtt fel, ő nem sok jót mondott róluk.
2015. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
77%
szerintem minden orszagban vannak kedves es bunko emberek is.. nem tudom..én itt élek, nekem nincs negativ velemenyem roluk. es kedves masodik:nem, nem kutyak, nem ertem, miert utaljatok a szlovakokat. kedvesebbek, mint a legtobb magyar..tobbszor bunkoztak mar velem magyarorszagon, mint itt szlovakiaban ;)
2015. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Laktam együtt két szlovák lánnyal, nagyon kedvesek voltak.
2015. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 babebe válasza:
100%
Normálisak es második szerintem te vagy a kutya
2015. aug. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
53%

https://www.youtube.com/watch?v=wHw-k9epP-I

Szlovákiában Dunaszerdahelyen, egytől egyig Szlovákok!!!

2015. aug. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó te barom!Azok DAC szurkolók,akik felvidéki magyarok!
2015. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Jeszyke válasza:
100%

Számomra természetes, hogy azokkal a hozzászólókkal értettem egyet, akik szerint a kedves szlovákok kedves szlovákok, a bunkó szlovákok pedig bunkó szlovákok. Pont.

Gondoltam viszont arra is, hogy akkor a kérdés egyáltalán miért merülhetett fel.

Feltételezem, az motoszkálhatott itt, hogy a szlovákokban is van egy Trianon által okozott görcs. Csak ez az érzés bennük éppen a magyarok érzéseinek inverze. Örülnek a szlovák állam létének, de azt is tudják, hogy az (legalább is ebben a formában) sohasem jöhetett volna létre nagyhatalmi "darabolás" nélkül.

2015. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szlovák határon élek, de magyar oldalon. Nekem mogorvának tűnnek a szlovákok, de semmi gondom nem volt velük.

És nemcsak Szlovákiában, de azon a részen is tájszólással beszélnek, ahol én élek. Ezért szeretem ezt a környéket!

2015. szept. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!