Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyetemen kiközösítenek, ha...

Egyetemen kiközösítenek, ha nem járok le minden egyes alkalommal bulizni, vagy legalábbis nem részegedek le mindig?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a bebaszós típus, de azért képes vagyok elengedni magam, csak tudom, hogy részegen hülyeségeket csinálok. Ha pedig buliba megyek, akkor mindenki egy csomót iszik, én meg kellemetlenül érzem magam, ha csak 2-3 sört iszok meg.

Félreértés ne essék, nem vagyok antiszoc, csupán szívesebben barátkozok józanon.

Ja és hozzáteszem azt is, hogy viszonylag szerény családi körülmények között nevelkedtem, így nem is jártam anyagi okokból fesztiválozni meg hasonló drágább bulikba. És szeptembertől sem lesz másként. Nem fogok sok lóvét kapni szüleimtől, így jó lenne ha azt a keveset valami értelmesre (mondjuk kajára) költeném, nem pedig iszonyatosan drága piára.

Tehát lejárnék szívesen, csak nem biztos, hogy innék sokat. Kiközösítenének ezért? (Ha ez számít Szegedről van szó.) Tapasztalatok?



2015. aug. 12. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem általános iskola... Nem fognak kiközösíteni ez miatt. Sokszor ha én elmentem, én sem alkoholizáltam, mert a gyomrom annyira nem bírta. Ugyanúgy elvoltam kólával, mint más a sörrel és mindenki leszarta, hogy én mit iszok.


Meg persze azt is, hogy lemegyek-e vagy sem. De azért néha nem árt, mert aztán szépen lekopnak a barátok, ha nem mész velük sehova.

2015. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok amcsi filmet néztél, le sem fogják szarni már elnézést. Nyugi. :D
2015. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Most voltam gólyatáborban, és hát ami ott ment.. Én is alaposan kivettem a részemet, de asszem nem bírnám ezt csinálni minden héten, vagy minden második héten.:D

Meg gondolom azért van egy kevésbé részeges fele a csapatnak, akik inkább el sem jöttek gt-be.

2015. aug. 12. 17:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint a gólyatáborban tombolók nagy része nem jut el a második félév végéig. Nem az a jellemző az egyetemen. Persze van aki azt csinálja, de hamar ki is bukik.
2015. aug. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Én is láttam a gt-ben olyan arcokat, akikkel valószínűleg nem fogok jövőre találkozni, maximum ha újrafelvételiznek. :D
2015. aug. 12. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig velem ez történt:( me mfk
2015. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!