Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan válhat valaki fiatalkén...

Hogyan válhat valaki fiatalként sikeressé egy semmiből jött szétesett családdal és gyakorlatilag 0 anyagi háttérrel?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Tanulással, és figyelmes emberek támogatásával, akik el jutatták a sikeréig.
2015. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az eszevel.

Az egyik legjobb baratom suliban is nagyon szeretett programozni, igy nagyon sokat foglalkozott vele. Magatol tanult, aztan ment egy szar ceghez, ami arra volt jo, hogy tovabb tanuljon, de alig keresett valamit. Aztan felmondott, sajat ceg + meg 2 nagy ceggel egyutt dolgozik es most degeszre keresi magat. Pedig 3 eve meg reggelenkent ujsagot hordott. A szulei nem nagyon tamogattak anyagilak, kozben meg el is valtak.


Nekem szuleim hamar meghaltak, egy kis orokseg volt az anyagi hatterem. Nagyon szerettem a mateket, igy matek egyetemre iratkoztam. Kozben pedig kulonorakat adtam, amibol elkezdtem a penzem gyujteni. Meg mindig egyetemezek, de mar egy sokkal erosebb egyetemen mint voltam, es most megyek egy megjobb helyre. Allast is szerintem konnyen fogok talalni, amely remelhetoleg jol is fog fizetni.


Tehat ha hasznalod az eszed, akkor barmire viheted. Amugy baratom 23 en 22 eves vagyok.

2015. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kapcsolatokkal. Lehet az egyén bármilyen intelligens, kapcsolatok nélkül nem fog jutni semmire.
2015. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apámnak tanulással, szorgalommal, akaraterővel és a szakértelmével sikerült, meg azzal, hogy amikor lehetőség adódott, élt vele. Szegény családba született, a fehér kenyér ünnepi eledelnek számított náluk, nem kellett senkit eltaposnia vagy megválnia a gerincétől, de sokra vitte. Olyan szintű szakember, hogy most, mikor nyugdíjba ment, még mindig keresik.
2015. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás és egyetem. Ezeket meglovagolva pedig külföld.
2015. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!