Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy üzengetek...

Miért van az hogy üzengetek egy fiúval de amint megtudja hogy anorex voltam többet nem ir? Légyszi ha lehet fiúk válaszoljanak

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondna hogy fő az őszinteség..na nesze itt van.Megkülönben is nem kell hogy minden nő tökéletes legyen.örülök hogy nem súlyfelesleg van rajtam.ja és 14/L

2015. aug. 14. 05:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

ha csak voltál anorexiás akkor nem muszáj megemlíteni, mert már nem aktuális. amúgy meg ha ezt említené nekem valaki akkor én egyből egy csontvázra tudnék csak gondolni.

vannak dolgok amikre elég idő közben rádöbbenni.

2015. aug. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha te a mentalis zavart jobbnak tartod a sulyfeleslegnel, akkor nem a multmeli anorexiad a baj, hanem a jelenlegi agyad miatti visszataszito stilusod.
2015. aug. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. aug. 14. 07:08
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
Mert előítéletes barom, azért. D:
2015. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, Ádám vagyok, egyszer poénból lelőttem egy madarat a légpuskámmal.


Fontos az őszinteség, de az nem azt jelenti, hogy mindent elmondasz magadról, hanem azt amit megkérdeznek(és a kérdezőt érdemesnek találod az információra)

2015. aug. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak voltál, tök mimd1, valószinűbb hogy más okból nem irnak, vagy ha igen akkor csak szimplán hülyék :) ne is doglalkozz velük, nem érdemlik meg...
2015. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*f
2015. aug. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-es, öreg, megne haragudj, de a te stílusod b@romi külömb! Ezen elgondolkoznék.
2015. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
14 éves, még előtte az egész élet, jóhogy nem áll meg egy gyárihibásnál
2015. aug. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár lány vagyok, de bátorkodom válaszolni.

Mindenek előtt lenne egy kérdésem: miért az "üzengetés" fázisban mondod ezt el magadról? Majd ha kialakult egy bizalmas, komoly kapcsolat (már amennyire az lehet ilyen fiatal korban), akkor elmondhatod, de amikor még csak üzengettek egymásnak, felesleges ilyesmikkel traktálni.

Nekem is voltak mentális bajaim, bulimiás voltam, később depressziós, de eszembe sem jutna ezeknek a terhét a kapcsolat olyan korai szakaszában rásózni valakinek a vállára, amikor még szinte semmilyen érzelmi kapocs nincs kialakulóban.

2015. aug. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!