Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Hogy kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és sok helyről megkaptam, hogy nem mutatom ki a szeretetemet ( rokonoktól, barátoktól ).

Nem ölelgetem, nem puszilgatok, nem tudom miért. Szeretem a körülöttem lévőket, de valahogy nem érzek ölelésre, puszira kényszert, épp ezért én sem kapok sem ölelést, sem puszit.


Nem tudom miért van ez, így alakult ki.

Félek, hogy nem fogok tudni párkapcsolatot kialakítani, ha ,,nem tudok " szeretni.


Mi tévő legyek? :\



2015. aug. 14. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha így nem megy, akkor próbáld meg máshogy kimutatni azt hogy szereted őket.

Meg fogják érteni.

2015. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szeretet nem csak ölelgetéssel és puszilgatással lehet kimutatni. Én nagyon ritkán ölelgetem/puszilgatom az embereket. Néha falnak is tudnék menni, amikor valaki csak símogatni próbál. De ismerem magam, és ha szerelmes lennék, biztos nem így lenne. A kiszemeltemet egész nap babusgatnám. Szerintem Te is így állsz a helyzettel. Ha szerelmes leszel, biztos tudsz majd őszintén szeretni, és egész nap arra fogsz vágyni, hogy végre ölelgesd meg a barátnőd. :)
2015. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A kettő nem függ össze, mármint a barátság/szerelem és a rokonok. Én sem tudom kimutatni a szeretetemet a rokonaim iránt, sokszor még a családomnak is nehéz. Bár én nem is vagyok az a fajta/típus aki a rokonokat nagyra tartaná. Én barátaimnak és szerelmemnek ki tudom/tudtam mutatni, de valahogy a többiekkel nem megy. Lehet valaki fura szemmel nézi, de embert válogatja. Te ilyen vagy, fogadd el.
2015. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!