Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek abnormális vagyok?

Szerintetek abnormális vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval. Nemsokára 14 leszek. De teljesen más vagyok, mint a korosztályom. Nem szoktam magam sminkelni és nem is hordok haspólókat meg ilyesmiket nem rakom ki a mellem ( bár ehhez hozzájárul hogy anya nem engedi ezeket) Nem iszok nem cigizek nem drogozok. Nincs ájfónom

Nem pasizok. Nem járjálok Westendbe meg.ilyen helyekre. Persze moziba néha.elmegyek a barátnőmmel meg sétálni. A korulottem lévő lányok mind az ellentéteim. Es piszkálnak hogy lúzer vagyok meg mondják hogy 'nőjek fel'. Szerintetek én gyerekes vagyok és nem normális?



2015. aug. 15. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem, teljesen normális vagy, a többieket meg sz___rd le magasról. Ők is gyerekek még, csak játszák a felnőttet.
2015. aug. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ők a lúzerek. Te normális vagy!
2015. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy normális az osztályodból, ennyi. :)
2015. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy kicsit magasabb értelmi szinten vagy mint ők. Megesik. ´;)
2015. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 9opal válasza:
Mind egoista kislány , csak te vagy a normális .:D
2015. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem pl irritálnak ezek a sminkes-cigis Westendes lányok 14/f
2015. aug. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!