Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom normális?

A barátom normális?

Figyelt kérdés
A barátom nem szokott a nevemen szólítani. Egy darabig nem tűnt fel a dolog, de már eléggé idegesít. Megkérdeztem, hogy miért ilyen, azt mondta, hogy senkit nem szokott a nevén szólítani. Lehet, hogy pszichiáterhez kellene járnia?

2014. dec. 14. 19:56
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
89%

Te meg szoktad enni a lábkörmödet, miután levágod? Nem? Lehet hogy pszichiáterhez kéne járnod.


Kb ez jött le nekem a kérdésből. Ez egy egyszerű szokás. Illetve valaminek a nem-szokása. Semmi különös nincs benne.

2014. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szokott szólítani?
2014. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Sehogy. Csak mondja, amit mondani akar. De volt már olyan többször is, hogy bicikliztünk, és lemaradt vagy előre tekert, és nem is szólt semmit se.
2014. dec. 14. 20:05
 4/54 anonim ***** válasza:
86%
Én sem szoktam senkit sem a nevén szólítani, mindig azt mondom, hogy ''te,, és ennyi
2014. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Sőt azt se szereti, ha én a nevén szólítom. Többször is rám szólt már, hogy ne szólítsam a nevén.
2014. dec. 14. 20:09
 6/54 A kérdező kommentje:
Már majdnem 10 éve élünk együtt, és ez alatt egyszer se szólított a nevemen, ez nekem akkor is abnormálisnak tűnik.
2014. dec. 14. 20:12
 7/54 anonim ***** válasza:
86%
Ha 10 évig jó volt, akkor most miért lett akkora probléma?
2014. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
83%
Semmi különös nincs ebben. Én is ilyen vagyok, a barátnőimet nem zavarta egyáltalán ez a szokásom. Mondjuk engem szólíthattak a nevem, de nekem sose jött a számra az ő nevük. Ez van. Ez egy ilyen dolog.
2014. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
86%

Mi sem szoktuk a másikat a nevén szólítani, többnyire beceneveket használunk.

Én többször, ő néha hív a nevemen, amit meg is értek, mert hosszú nevem van, de ilyenkor mindig megjegyzem, hogy "Úristentetudodanevemet?" :D


Pszichológushoz miért kéne vinni? Eddig nem volt rossz?

2014. dec. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:
Nem volt sohase valami tökéletes a kapcsolatunk csak valahogy egymás mellett ragadtunk. Elkezdett idegesíteni ez a szokása, mondjuk vannak idegesítőbb szokásai is, de ez nekem egészen abnormálisnak tűnik, de úgy látom nektek nem.
2014. dec. 14. 20:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!