Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan valtoztathatnek ezen?

Hogyan valtoztathatnek ezen?

Figyelt kérdés
Tetelezzuk fel, hogy van valakivel szemben problemam,adott esetben konfliktusom.Akkor azt szoktam csinalni, hogy mindent lenyelek, csak,hogy bekesseg legyen, de belul, meg tele vagyok feszultseggel.Ilyen esetben ugy erzem nem tudom megbeszelni a dolgokat az illetovel, mert o neki is mas a nezopontja, meg nekem is.Nem jutnank kozos megegyezesre. Ilyenkor mit lehet tenni?
2015. aug. 15. 16:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Erőt veszel magadon és kommunikálsz. Ha neked nem jó, akkor kompromisszumot kell kötni. Addig nincs békesség, amíg feszültség van benned, mert az egyszer kitör és bumm.

Nincs olyan, hogy nem jutnátok közös nevezőre, valahogy meg kell beszélni a dolgokat.

2015. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is úgy kezelem ezeket,ahogyan te..épp ezért vannak néha olyan időszakaim,amikor egyfolytában dühöngök és sírok...szóval lehet veled is ez lesz,hogyha nem beszélitek meg jól a dolgokat...
2015. aug. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!