Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szó szerint olyan nyomorultul...

Szó szerint olyan nyomorultul viselkedem! Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés
Az apukám meghalt 11 éves koromba, utána az általános iskolába végig piszkáltak. Örültem, hogy végre eljöhettem onnan. De zárkózott, csendes, szerény, visszahúzódó, introvertált lettem, így a középsuliba is piszkltak. Csak egy ketten, most vagyok végzős, és úgy érzem végre megtaláltam a helyemet az osztályban. De nem vagyok nyitott! Sőt, ma is annyira antiszociálisan viselkedtem... Elgondolkoztam azon, hogy vajon tényleg az vagyok!? Hogyan viselkedhetnék természetesen, normálisan, gátlások nélkül, mint a többi ember?
2014. jan. 16. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Hogy mi a normális, az relatív dolog. A legtöbb ember elégedetlen magával, szóval ha úgy vesszük tök normális vagy.


Ne akarj olyan lenni mint mások, olyan legyél, amilyen Te akarsz lenni, ahogy Te jól érzed magad!


Ha nem akarsz szerinted antiszociális lenni, akkor próbálj meg barátkozni, először egy két emberrel, bevonódni a társaságba, beszélgetni, de ha nagyon nem esik jól, akkor az nem a Te társaságod.


A legfontosabb, hogy ne a külsőt változtasd, először magadban merülj el, miért vagy ilyen, hogyan viszonyulsz az emberekhez, hogyan tudnál ezen változtatni stb...a hogyant az Te tudod, ezért kell magadban keresned a megoldást.

Ha sikerül megtalálnod és átprogramoznod a gondolkodásodat, akkor változik a kisugárzásod is, az emberek szívesebben fognak veled barátkozni, a pozitív visszajelzéseknek hála pedig Te is bátrabban fogsz ismerkedni, barátkozni, beilleszkedni.

2014. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!