Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy törődjek bele, hogy nem...

Hogy törődjek bele, hogy nem költekezhetek?

Figyelt kérdés

Sajnos a keresetemből ki kell fizetnem a lakbér felét, a rezsi felét, a bérletet, a maradékot pedig félre kell tenni közös célokra, havi 15 ezer marad magamra, amit szintén félre kéne tenni.

Szükségem lenne 2 nadrágra, 2 kabátra és 5 felsőre, de amikor mondtam a páromnak, majd leesett a székről, hogy ezt most nem engedhetjük meg magunknak.

8 órázok, emellett nem tudom, hogy tudnék még mellékállást vállalni.


Csak 10-15 éves ruháim vannak. Turi nincs a környéken.


21N


2015. aug. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Önuralommal. Mindenki vágyik a jobbra, ez természetes. Én ugyan nem vagyok a te helyzetedben, de ha elfogadsz tőlem egy tanácsot.


Keress egy turit valahol 5-10 kilométeren belül a lakhelyedhez csak van egy. Turi mindenütt van. Én is szoktam turizni, bár nem vagyok rászorulva, rengeteg jó holmit szedtem már ki turiból. Egyszer még belém is kötöttek hogy hogy van képem turizni :) De ebben a helyzetben véleményem szerint ez csak fokozatosan megy.


Na mindegy. Ha mondjuk vegyük a havi 15K-t, abból félreteszel csak magadnak 5K-t havonta. 5-6 hónap alatt összejön anyi hogy kalandozhass egy jót a turiban, sőt.

2015. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A ruhák nem az enyémek, hanem ideősebb lányrokonok (most 28 és 35). A kajáért is fizetek, de azt egybevettem a rezsivel.
2015. aug. 16. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha jól nézel ki keres egy pénzes pasit aki vesz ruhát neked, másoknak már sikerült!
2015. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobban fizető állást kellene keresni, és a partneredet is erre ösztönözni. Bár a legtöbb helyen biztos nem kapsz több pénzt, csak hosszabb a munkaidő :'D
2015. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Vár London csillagom!
2015. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Azok a közös célok, amikre félreteszitek a pénzt, neked is fontosak? Ha igen, akkor ezek lebegjenek a szemed előtt. Ha nem, és még nem is vagytok házasok, közös kasszán, akkor nem értem, hogy miért ebben a rendszerben csináljátok, hogy ennyit tesztek félre.
2015. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A párod nem tud mellékálláat vállalni hogy jobban kijöjjetek anyagilag?

Mik ezek a közös célok,amik fontosabbak mint az alapvető dolgok pl:ruházkodás?

2015. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!