Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek miért szúrja a...

Az embereknek miért szúrja a szemét, hogy nagy világmárkák ruháit hordom?

Figyelt kérdés
Nagyon ragaszkodom egyes márkákhoz, például: Tommy Hilfiger, Helly Hansen, Mustang és hasonlók, de ahogy tapasztalom, ez sokak szemét szúrja és a hátam mögött megjegyzéseket tesznek. Miért? Miért baj az, hogy valaki szereti a minőséget? Ezek sem sokkal drágábbak, mint például egy sima adidas, vagy ezek a DC, meg Vans, vagy mit tudom én milyen stílus márkái, csak tudni kell, mit hol vegyen az ember. Például a HH-s cipőm alapjáraton 35 ezer, de én 16 ezerért vettem Budaörsön a premier outletben. Pandorfba is ki szoktam járni és 90-100 eurós Hilfiger ingeket meg pulóvereket potom 25 eurókért már meg lehet venni, ha jókor megy az ember.

2015. aug. 19. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez az ugyanolyan a minősége szöveg kezd unalmas lenni. Egy HH nadrág vagy kabát sokszorosan minőségibb, mint egy hétköznapi márka. Aki nem ismeri ezt a márkát az ne mondjon róla véleményt, mert itt nem egy Nike - kínai termék különbségéről van szó, ami sokszor tényleg nem túl nagy. Személyes tapasztalat, hogy a 30 ezres Levi's farmerom is messzemenően jobb, mint egy H&M-es. Aki nem próbált fel még ilyen dolgokat, az nem is fogja megérteni, hogy mi a különbség, csak a maga 'igazát' hajtogatja, amit a többi beszűkült embertől hall.


Szóval kérdező: nagyon jól teszed, hogy ilyen ruhákat hordasz és van rá igényed.

2015. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%
Ócska tömegkonfekcióra veritek magatokat amit szegény kinai gyerek gyárt le egy kanál rizsért? Nekem saját ruhatervezőm és szabóm ,van szóval én sokkal igényesebb vagyok s megtehetem ,ti meg csak tolongjatok a zarában a lárvaarcú eladók közt :D
2015. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem irigység van ebben, hanem vagy jól áll, jól nézel ki és ezért irigykednek, vagy épp azt gondolják, hogy hamisítvány és ezért beszélnek.
2015. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12-es


Én épp most vettem egy F&F-es farmert 6700-ért,és tökéletesen meg vagyok elégedve a minőségével, de az előtte a vásárban vásárolt 5500 ft-osnak sincs semmi baja sem,köszöni szépen,olyan mintha új lenne.

A 30 ezres farmerod sem szól örökre,és akinek nem az az életcélja,hogy mindig ilyen holmikban járjon,az félre tudja tenni másra is azt a pénzt amennyibe egy ilyen kerül.

2015. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te igazából kínai piacos cuccokban jársz, csak így hergeled az arra fogékonyakat. Eltaláltam? :)
2015. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ugyanaz a bizonyos márkákért való rajongás, mint az igényesség és egyáltalán nem biztos, hogy egy ilyen-olyan márkás ruha minőségibb, mint egy másik, ezt tapasztalatból mondom.

Viszont azzal sincs semmi bajom, ha valaki szeret egy márkát, ő hordja, az ő dolga.

Egyedül az nem tetszik, ha az illető leszól másokat, akik nem világmárkák ruháit hordják, vagy többre tartja magát náluk emiatt.

2015. aug. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azt hiszik rólad, hogy biztos gazdag vagy, mert a legtöbb embernek nincs erre pénze.
2015. aug. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!