Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Visszataszító a görbe kisujj?...

Visszataszító a görbe kisujj? (Képek a leírásban)

Figyelt kérdés

Édesanyámtól örököltem, születésem óta ilyen sajnos. :/

[link]

[link]


2015. aug. 20. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Tök jó,inkább az ujjad mint a....
2015. aug. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fene az ősturáni, sámándobos, hunszittya magyar fajtádat, a görbült kisujj belső-ázsiai antropológiai jegy, elégég gyakori a kirgizeknél, illetve a türkméneknél is. Állítólag biztosabban lehet vele fogni a kantárt meg a zablaszíjjat, szóval, lovagoláshoz jól jön, bár én ezt nem tudom, én szlovák vagyok.

(A mi jellegeztességünk a lábujjakon figyelhető meg, a széles lábfaj (sz..rtaposó tót láb) a szétálló lábujjak, és a 2. lábujj hosszabb volta a lábhüvelykujjnál. (hegymászásra kifejezetten alkalmas, érdekes, hogy állítólag ilyen az andoki indiánok lába is, pedig elég nagy a genetikai távolság, tehát nyilván párhuzamosan alakult ki)).

Mondjuk ez ritka látványosan és feltűnően görbül, de nehogy azt hidd, hogy

a)észreveszi bárki is, úgy magától

b) jelentőséget tulajdonít neki

Tudod, mi visszataszító? A butaság, a hazudozás, a jellemtelenség, a pénzhajhásás, a könyöklés meg a korrupció. Ha jól megnézed, az emebr, úgy ahogy van, esztétikailag visszataszító. Egy hal szép. Egy egyenletesen pikkelyes hüllő szép. Egy gombszemű kicsi szőrös állat, tömött, puha bundával, az szép. Egy ló, selymes, fényes szőrrel, az szép. De hogy néz már ki az ember, csupasz bőrrel, rajta gusztustalan, ritkás szőr, főleg a fején, meg itt ott foltokban....undorító.

2015. aug. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs az ujjaddal, egyáltalán nem visszataszító. :)
2015. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Normál esetben szerintem fel se tűnik senkinek, viszonylag kevés olyan kézmozdulat, -tartás van a mindennapi életben, amikor ez látványos.

A férjemnek csak fél mutatóujja van az egyik kezén, mégis belezúgtam, mint ló a gödörbe. Úgyhogy nem fog ez hátráltatni semmiben:-)

2015. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!