Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyenek nem szégyenlik...

Az ilyenek nem szégyenlik magukat, hogy másoktól veszik el a lehetőségeket?

Figyelt kérdés

Bent vagyok egy olyan csoportban, ahol ingyen ajándékoznak el dolgokat, akiknek nagyobb szükségük van rá. Többségében babaholmik vannak, de vannak nagyobb tárgyak is, mint asztal, sőt mosógép, tükör, virágok, stb.


És volt egy anyuka a kisgyerekével meg a férjével (nem kisebbségiek), akik szó szerint mindenre lecsaptak. Akármit kitettek, ők azonnal jelezték, hogy kell. Nem mindent, de rengeteg dolgot megkaptak, ezzel másoktól elvéve a lehetőséget. Majd aztán később kiderült, hogy nem is kellett nekik semmi sem, szépen mindet eladták a vaterán, meg különböző oldalakon. (pár csoporttag, akik szintén adtak nekik ingyen dolgokat, szintén fent van ezeken, és ők buktatták le)

Majd amikor kérdőre vonták őket, még ők voltak felháborodva, hogy miért nem mindegy, hogy a kapott tárgyakkal mit kezdenek.


Engem ez nagyon felháborított. Úgy kéregettek, mint valami nincstelenek, mintha semmijük sem lett volna, és képesek voltak több embert is így átverni.

A csoportból már kitiltották őket.


Csak engem háborít ez fel?

Mit gondoltok az ilyenekről?


Ti már láttatok ehhez hasonló esetet? :\



2015. aug. 21. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja ja, egyesek mindent elkéregetnek. Egyszer az egyik csoportban (ahol több ezren voltak), valaki kifakadt, és így egy hosszabb posztot, melyben megjelölt kb 8-10 személyt, és leírta, hogy ezeket ki kéne hajítani a francba a csoportból, mert nincs már olyan poszt hónapok óta (naponta raknak fel dolgokat többször), ahol a kommentekben ne lenne egyik (vagy több) személy neve a felsoroltakból.

Amikor én raktam ki valamit, akkor is kb 4 személy a felsoroltakból azonnal írt, hogy akarják.


Én többször raktam már ki valamit, de én mindig szortírozok, és jól meggondolom, kinek adom oda. Már nekem is beszólt pár idióta, hogy ők írtak elsőként, miért nem ők, de sz@rok rá magasról. Tőlem aztán ne kéregessen olyan, akinek láthatóan több van, mint nekem.

2017. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De szégyen
2022. szept. 15. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!