Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg sokan inkább nem...

Tényleg sokan inkább nem mennek el az osztálytalálkozóra, mert szégyenlik az életüket?

Figyelt kérdés
Pl. a haverom (aki a volt osztálytársam is egyben) azt mondta, ő tuti nem jön majd el, cikinek érzi, hogy nincs se családja, se gyereke (se barátnője jelenleg). És nincs kedve nézni a sajnálkozó tekinteteket, meg a kínos kérdéseket (mikor nősülsz meg) miközben a többiek meg a családi és babafotókat mutogatják egymásnak.
2014. aug. 27. 14:22
 1/2 anonim válasza:
Vagy nem kíváncsiak egyszerűen a másikra.
2014. aug. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Valahol érthető a dolog.


Mikor minden jól ment, volt épp melóm, mellette egyetemet csináltam, volt barátnőm, volt egy pozitív jövőképem, akkor szívesen elmentem volna.


Valahol jó olyanok előtt "villogni" akik régen évekig lekezelőek voltak, na meg osztályközösségünk nagy nulla volt.


Aztán most épp se barátnő, se komolyabb munka, csak utolsó évem húzom egyetemen, míg mások belenyúltak és bejött nekik az élet. Amire meg annyira nem vagyok kíváncsi.


Meg alapból, ha valakik 5-10-20 évig nem érdeklődnek egymás felől, akkor nem tökmindegy ott van e vagy sem?

2014. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!