Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A napi kapcsolataim tesznek a...

A napi kapcsolataim tesznek a sírba?

Figyelt kérdés

Antiszociális vagyok és leginkább egyedül szeretek lenni emellett félek az emberektől és nem szeretem a tömeget sem


Nemrég rájöttem hogy ennek az oka az iskola de nem is az iskola hanem a benne lévő emberek.


Minden nap amit ott töltök (most 10. es vagyok) tudat alatti megerősítést kapok hogy "Amíg ott vagyok nem jó de amint hazaérek és egyedül vagyok jó" Ez pedig hosszútávon kialakította a fóbiámat.

A legfőbb gond hogy akármilyen suliba megyek mindig az a kategória leszek akit baszogatnak és lenéznek...


Mit lehet ez ellen tenni?

Hogyan hozhatnám helyre az életem ezen részét?



2015. aug. 21. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ASZOCIÁLIS vagy,nem antiszociális.
2015. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ez lehetséges de ebben mi is a segítség rész?
2015. aug. 21. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

"A legfőbb gond hogy akármilyen suliba megyek mindig az a kategória leszek akit baszogatnak és lenéznek... "


Ez nem igaz. Legkésőbb fősulin már felnőtt emberek között leszel, akik sokkal értelmesebbek, mint most a középiskolások. Nem biztos, hogy ettől jobban fogod szeretni a társaságot, de baszogatni biztosan nem fognak.

2015. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!