Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elegem van hogy másnak mindene...

Elegem van hogy másnak mindene megvan, nekem meg semmim sincs?

Figyelt kérdés

Két tévé csatornán nőttem fel, Normális Internetem sincs amivel sorozatokat nézhetnék(most ez a nyamvadt klikket használom évek óta), melegvízet is a Kályha melegít a bolyler tönkre ment 5-6éve, kézzel mósom a ruháim és télen olyan hideg van a házban hogy nem tudok tanulni hiába fűtök be 15°C alig van...



Bár dúsgazdag lehetnék

20/F



2015. aug. 23. 16:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

.. és ha tudnád hányan nottunk fel így... a szemem azért rossz mert 10éves korom óta nem volt pénzem szemüvegre..Állandóan egy nadrágom volt, télen harisnyam , sapkam sosem.. Aramunk nem volt, teatuzhellyel melegitettunk 3helyiséget..és sorolhatnam ...

Dolgoztam iskola mellett is, szereztem egy szakmát amivel ugyan gazdag nem leszek , de munkám mindig lesz...most kezdek helyre razodni 23évesen... ja..és gépem most sincs, csak egy 3éves telefonom és munkás szállón lakom, mert olcsó. Valamit valamiért...

Nem szabad feladni, tanulni muszáj ! És nem az elérhetetlen dolgok után kell vagyni .. a kicsit könnyebb elérni.

23N

2015. aug. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy ezt mondom, de ez a pár mondat sok mindent elárul rólad. Az nagyobb gond, hogy nincs tévéd, meg interneted, mikor télen megfagysz. Gondolom másban is hasonló az értékrended.

Ha tanulsz, miért nem tudsz elmenni diákmunkára? Sokan dolgoznak iskola mellett, én is szoktam.

2015. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!