Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha Orbán Viktor, azt mondaná...

Legend 666 kérdése:

Ha Orbán Viktor, azt mondaná neked titokban, gyere lopjuk szét együtt az Országot, majd menjünk milliárdosként nyugdíjba?

Figyelt kérdés

Mit felelnél?


Gazdaggá tenné a családodat, és életet végéig milliomos lennél, de szét kéne lopnod a népet.



2015. aug. 24. 22:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik politikus, vagy bárki más mondaná, és otthagynám.

- Nem szeretnék milliárdos lenni, mert az túl egyszerű, főleg, ha nem is teszek érte semmit.

- Nem szeretnék másoknak kárt okozni.

2015. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi változna? Egyel bővülne a kör. :D
2015. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%
Elfogadnam. Es lehet lepontozni, de szerintem mindenki mas is. Nem hiszem, hogy tul sok ember utasitana vissza a gazdagsagot.
2015. aug. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%

Igazából először én is azt akartam írni, hogy "mások meglopásával én nem szeretnék gazdag lenni stb.", viszont igaza van annak, aki előttem írt. Ha valaki csak úgy az orrod alá dug rengeteg pénzt, és azt mondja, hogy ez a tiéd, hát mi a fenének utasítanám vissza?


Különben is, a következő mondat, Kérdező,mit takar?


"gyere lopjuk szét együtt az Országot"


Ez azt jelenti, hogy éjjel felvesztek Orbánnal egy sötét köpenyt, maszkot húztok a fejetekre, és járjárok a népet, és minden házat kiraboltok? Elkötitek az autókat, és eladjátok lopott autókkal foglalkozó maffiózóknak?

2015. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"nem köszi"

nekem tiszta becsületes úton lesznek majd száz millióim nem kell nekem ahhoz lopnom...ennyi erővel megtudnám valósítani a tervemet amivel 1 éven belül havi 1 milliót tudnék keresni, viszont a fiatalság elbutulna tőle...

meg van a saját irányom és nem mások kárán fogok meggazdagodni én építeni akarok nem rombolni...

A családom meg oldja meg a saját anyagi helyzetét, ne a lopásból akarjon meggazdagodni, biztos lenne olyan a családomban aki szerint hülye lennék, ha nem élnék ezzel a lehetőséggel...így is volt lehetőségem több dologból pénzt csinálni mégsem tettem és apám szerint pl hülyén csinálom a pénzügyeimet. Meg van a saját utam!


22F

2015. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
30%
Jaj a sok erkölcscsősz :D Azt mondanám,oké,mutasd merre menjek.
2015. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem, nem azt jelentené hogy mentek és az éj leple alatt agyonloptok mindenkit. Hanem korrupt dolgokat művelnétek az Ország vagyonával, mert megtehetitek. pl
2015. aug. 25. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!