Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek már nem alszik délután...

Akinek már nem alszik délután a gyermeke, hogy fogja megoldani a karácsonyfa-állítást? Együtt díszítitek-e a gyerekkel, vagy ha nem, hogyan fogjátok titokban feldíszíteni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 9. 08:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Kb. 3 éves korától együtt díszítünk. Náluk a karifát nem a jézuska hozza. Imádja. 5 éve smár, de már azt kérdezi.hogy mikor díszítünk.
2014. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eleinte 23-án este díszítettem, mert az ebéd utáni alvása kiszámíthatatlan volt. Aztán tavaly már együtt díszítettük. De annyira nem hozta lázba, feltett pár díszt, és kész. Idén megint együtt megyünk megvenni a fát. Ha van kedve, segít díszíteni, ha nincs, akkor nem.
2014. dec. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
én amíg messze éltem nagyszülőktől úgy oldottam meg, hogy 23.-án éjjel díszítettem fel, hogy meglegyen a meglepetés öröme :) most hogy közel költöztünk a családhoz, nálunk úgy működik, hogy anyu meg a bátyámék nagyobb gyerekei elviszik a kicsiket templomba megnézni a pásztorjátékot és addig mindegyikünk fel tudja díszíteni a fáját, utána minden gyereket hazaszállít anyu a saját szüleihez, majd 1-2 óra múlva nálunk fog összegyűlni az egész család közös vacsorára (szerencsések vagyunk mert gyalog 10 percre lakunk egymástól)
2014. dec. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi előrehoztuk a faállítást, 24-én reggel várja őket a fa teljes díszben. 2,5 és 5 évesek.
2014. dec. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
23 èjzaka díszítem fel, igaz a lànyom màr nagy 12 èves a fiam is fudna màr díszïteni ő 4,5 de a lànyom egyik karàcaonyi külön kèrèse hogy feldíszített fa àlljon a nappaliba mire èbred :-)
2014. dec. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is 23-a éjjel díszítek. Így 24-e reggel már a feldíszített fa várja. Eddig minden évben hatalmas volt az öröm és a rácsodálkozás.

6 éves

2014. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
23-án éjjel díszíteni jó ötletnek tűnik. De ajándékozás csak este van, igaz? Akkor az a "szöveg", hogy kétszer jönnek az angyalok?
2014. dec. 9. 09:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónapos lesz karácsonyra így neki még mindegy hogy ki hozza a fát meg az ajándékokat. Mi is 23-án éjjel fogunk díszíteni, és 24-én a délutáni alvás végére lesznek a fa alatt az ajándékok.
2014. dec. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Mi együtt díszítünk, eleve tudja, hogy megvan a fa :D Műfenyőnk van egy pár éve, de ha majd igazit veszünk, arról is tudni fog. Nálunk az ajándékot hozza a Jézuska, a fadíszítés nekem is gyermekkorom legszebb emlékei közé tartozik :)
2014. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. 2 gyerek van amúgy, mikor elkezdett a nagyobb nem aludni délután, akkor vele díszítettük, amíg a pici aludt, de már tavaly is négyesben készült, akkor a kicsi 2,5 a nagy 4 éves volt.
2014. dec. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!