Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélnétek az ilyen lányt...

Ti elítélnétek az ilyen lányt a stílusa miatt?

Figyelt kérdés

Rock/metal zenéket hallgatok és fekete ruhákat hordok (néha színeseket is, de akkor is csak visszafogottabb színűeket) A hajam sötétbarna, hosszú és félig a szemembe fésülve hordom. Visszahúzódó, félénk típus vagyok, de a barátaimmal el tudok hülyéskedni.

14 éves lány vagyok..


2015. aug. 25. 17:18
1 2
 1/19 Edward Scissorhands ***** válasza:
Senkit sem ítélek el a stílusa miatt. :)
2015. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem ítélném el, hiszen nem is ismerem. A másik pedig az, hogy ha látom az utcán, akkor sem érdekel, hogy ki volt, az főként nem, hogy most ítélkezzek. És nem is lenne helyes, ha csak így megítélnék valakit a megjelenése alapján.

(szerintem később változni fogsz)

2015. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, csupán azért kérdeztem, mert nem tartozok ahhoz a mostani 14 éves lányok "többségéhez" (akinek nem inge, ne vegye magára) és kíváncsi voltam, hogy mit írtok.

*egyvalamit nem írtam le. hegek vannak a kezemen

2015. aug. 25. 17:31
 4/19 anonim ***** válasza:
Az már egy kicsit más. Nem tulajdonítanék nagy jelentőséget neki, de nem maradna teljesen semleges, mintha más ember ment volna el mellettem. Kb azt gondolnám, hogy "mire jó ez?" de tovább nem gondolkodnék rajta. De ugye nem azért vannak hegek, amire gondolok? (#2 voltam)
2015. aug. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam tiniként, nincs ezzel semmi gond.
2015. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az attól függ. Mire gondolsz?
2015. aug. 25. 17:38
 7/19 Faust90 válasza:
Hát én meg majdnem 18 vagyok, metálos és általában úgy nézek ki mint egy viking :D
2015. aug. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
+ ugye most leszek 9. és kíváncsi lennék, hogy első látásra mit gondolnának az új osztálytársaim/befolyásolna -e a barátkozásban?
2015. aug. 25. 17:47
 9/19 anonim ***** válasza:
Így alapból semmi különösebbet nem gondolok róla, max ha csajozni akarok, akkor előnyben részesítelek a közös ízlésünk miatt. De a heges kéz problémás
2015. aug. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Edward Scissorhands ***** válasza:
A gimiben nekem volt ilyen barátnőm, akinek hegek voltak a kezén, meg kb olyan volt, mint amiket írtál magadról. Engem nem tántorítanak el ilyen dolgok. Biztos találsz magadnak ott is barátokat. Csak add önmagad! Én is visszahúzódó vagyok, de anno a gimiben is találtam embereket, akik hozzám kedvesek voltak, és megértettek.
2015. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!