Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen lányra mondanátok azt,...

Milyen lányra mondanátok azt, hogy buta, gyerekes? Szerintetek egy ilyen lány hogy viselkedik, miket szeret, milyen a stílusa?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a tipikus beképzelt lányokra kell gondolni, akik kirakják a mellüket, "plázacicásan" beszélnek, stb, csak hogy szerintetek egy általatok butának tartott lánynak mik a jellemzői. Nem is a jegyekre kell gondolni, hanem hogy a való életben butuska. Köszönöm! :)

2014. dec. 30. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Amelyik nem tud normalisan viselkedni
2014. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

mint amelyen a vv-ből fanny.

azonnal kimondja azt ami elsőre az eszébe jut,tekintet nélkül arra,hogy nem odaillő,sértő,vagy senkit sem érdekel,szóval gyakorlatilag képtelen arra,hogy disztingváljon.

2014. dec. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább a naiv lányokra vonatkozik ez.
2014. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt így összességében, ahogy leírtad én is a naiv emberekre szoktam mondani. Vagy aki "életképtelen", tehát nem tudja hogyan kéne ellátnia magát, élethez szükséges dolgokat elintézni. Meg még arra, aki nem tud hozzászólni sem alapvető témákhoz, fogalma nincs róla.
2014. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hogy kire mondom azt, hogy buta, gyerekes? Aki képes megkérdezni tőlem, ha egy könyv van a kezemben, hogy van-e benne kép, majd miután ránézek, és az arckifejezésemből rájön, hogy mit gondolok, "viccesen" megjegyzi, hogy ő életében nem olvasott el egy könyvet, majd még esetleg a kezemben tartott könyv vastagságára is tesz egy megjegyzést.

Ez egy példa volt, nyilván millió más szituációt tudnék mondani, vagy általánosságban megfogalmazni, de szerintem ez tökéletesen leírja az álláspontomat.

2014. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Utolsó: Rengeteg iszonyatosan buta embert láttam már életemben, de te jó ég, még most is elképeszt, hogy hogy lehet valaki ennyire idióta.

2014. dec. 30. 18:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát a legjobb az, hogy ezt nem egy eset alapján írtam le, hanem majdnem pontosan ugyanez történt meg 4-szer, 5-ször is. A kedvencem az volt, amikor az osztálytársaim licitáltak egymásra egy ilyen után, hogy ki olvasott kevesebbet.

Nem feltétlenül az a buta ember, aki nem rendelkezik olyan jó adottságokkal, hogy minden megmaradjon a fejében, és esetleg még erőfeszítések árán se sikerül valamiből összehoznia egy kettest, hanem az, akinek a problémamegoldó képessége nem jó, illetve az, aki felvág az emberi butasággal, és az utóbbi miatt hoztam egy ilyen példát.

2014. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudom, ezért írtam, hogy nem a jegyekre kell gondolni.

Őszintén sajnállak, hogy ilyen osztályba kell járnod.

2014. dec. 30. 19:14
 9/9 anonim ***** válasza:
a nők 99%a infantilis, így tárgytalan felsorolni
2014. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!