Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen a külsőm? Rossz vagy jó?

Theazombiee kérdése:

Milyen a külsőm? Rossz vagy jó?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. 163 cm magas, sajnos a nyáron híztam egy kicsit, így 52 kg vagyok. (remélem, hogy a tanév alatt lemegy majd)

Szőke váll alá érő hajam van, amit legtöbbször kiengedve hordok. (Nagyon szőkére kell gondolni. Nem festett.)

Szürkéskék szemem van, világoskéknek is mondható. Van néhány szeplő az arcomon, ami kerek, kissé ovális alakú.

Vastag a szám, főleg az alsó ajakrésznél. Az orrom normál méretű (szerintem). A szemöldököm elég világos, csak pár árnyalattal sötétebb a hajamnál.

A testalkatom átlagos, sportos. Csípőben és combban vagyok egy kicsit erősebb. (ez eléggé zavar.) A többi testrészemmel megvagyok elégedve. (alkatilag)

Szerintetek?



2015. aug. 25. 21:38
 1/4 anonim válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani! De szerintem a testalkatoddal nincs gond. Ha egy kicsit vastag a combod az egyáltalán nem baj. Ja és szerintem nem nagyon kell fogynod sehova! Csípőben vastag vagy az átlagos. Szeplőkkel sincs gond sőt valakinek külön ez tetszik. Szemed is szép kék. A hajad az kinek mi tetszik. Nekem nem tetszik a szőke de az csak én vagyok. De az arcodat nem tudom hogy milyen nem láttam még és így nehéz elmondani. Remélem tudtam segíteni.
2015. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs, hogy nézel ki... ha küldesz képet, megmondom...
2015. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Leirtak alapjan jo.

De ne haragudj meg, egy nagyon rossz kulseju emberrol is lehet ugy irni, hogy az jonak tunjon.

Kep nelkul csak talalgatni tudunk. Vagy még azt se... :/

2015. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
163 centivel az 52 kg az teljesen normális...ha 58-60 kg lennél hozzá,akkor lenne csak rajtad felesleg
2015. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!