Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a külsőm nem rossz, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a külsőm nem rossz, de a korombeli srácok mégsem szeretnének komoly kapcsolatot, az azt jelenti, hogy nincsenek belső értékeim?

Figyelt kérdés
Akár személyesen, akár facebookon zajlik az ismerkedés, mindig ugyanaz a séma: szia, mizujs, holnap délután egyedül vagyok otthon, átjössz?..... ezekbe nem megyek bele, de nagyon lelombozó sokadszorra átélni és nem tudom, hogyan változhatna meg a helyzet. Tudnátok segíteni, tanácsot adni? 20/L

2014. jan. 4. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább csak azok a srácok nem akarnak komoly kapcsolatot.
2014. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azon sajnos nem lehet változtatni, hogy ennyi kanos srác van aki csak szekszelni szeretne. Biztos van belső értéked. Mindenkinek van. 21F
2014. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos, hogy nem azt jelenti. majd lesznek akik komoly kapcsolatot akarnak.
2014. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túlságosan ri-bancosan viselkedsz és ezért nem néznek ki belőled többet, mint egy eszközből ami néha csillapítja a kangörcsüket?

Persze lehet, hogy csak sok suttyóba botlassz. Esetleg a normálisabb embereket nem veszed észre mert például unalmasnak látod őket?


Esetleg kicsit több információ után lehet, hogy könnyebben tudnánk tanácsokat adni.

2014. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább csak azok nem akarnak,keresned kéne valami értelmes és normális srácot.Persze nem feltétlenül a legjóképűbbek között lesz,de tényleg az lenne a legjobb. :D
2014. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Inverz Tűz ***** válasza:
Ők gondolják azt, hogy hátha nincsenek belső értékeid, illetve a leírtak alapján egyértelműen nem is érdeklődnek iránta. El kell fogadnod, hogy vannak ilyenek. Biztos lesz, aki majd normálisan is tud veled beszélni.
2014. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgetni nyugottan írj. 21F
2014. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha ez sokszor előfordul és már szó szerint unalmas és előre látod mi lesz a beszélgetés vége, akkor valószínű, hogy csak egy dolgot akarnak tőled :S Az egyáltalán nem normális dolog, hogy csak úgy felhív magához, mert épp nincs otthon senki, vagy valami mondvacsinált ürüggyel.


A 20-as korosztályban, ahogy észrevettem értékét veszítette minden az öleléstől a csókon át a szexig minden. Csak csinálják mert jó, de nincs mögötte semmi mélyebb érzés :/ Szerintem ez elég gáz :/


Az ilyeneket hagyd a francba. Elhiszem, hogy unalmas és lehangoló, de nyugi :) Vannak normális korodbeli srácok is akik nem akarnak két sor után megfektetni.


Nem akarok tolakodó lenni, de ha ismerkednél és nem tartod gáznak ezt az oldalt akkor írj. Szívesen ismerkednék.


22/F

2014. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, az én időmben nem így ismerkedtünk (pedig fiata vagyok)... vagy csak én vagyok intelligens? :D
2014. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Paulik Áron ***** válasza:
Szerinted vannak belső értékeid? Egy kis önismereti tréning biztos nem ártana. Úgy látom, nagyon extrovertált vagy, ami önmagában nem baj, de nehéz tud lenni, ha csupa tahóval vagy körülvéve.
2014. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!