Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt hittem, ismerkedésnél az...

Azt hittem, ismerkedésnél az előnytelen külsőm a legfőbb hátrány, de rájöttem, hogy inkább az, hogy műveletlen vagyok, egy rossz beszélgetőpartner. Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Az az eset, amikor még azt sem tudod, mit nem tudsz. Van valahol egy lista, hogy miket érdemes elolvasni, hol érdemes kezdeni?


(20/f)


2013. okt. 14. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass szépirodalmat, ismert, világhírű regényeket.
2013. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én teljesen laikusként adok neked tanácsot, szerintem elég ha az ember internetes újságokat olvas, hogy legyen naprakész a világ dolgaiból, pl. index.hu. A lényeg, hogy ne legyen teljesen alpári szövege a cikknek, szeirintem ennyi elég.


Nem hiszem, hogy dölnének rád a csajok ha most elkezdenél drámákat olvasni :DD

2013. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Olvass értelmes hírportálokat, mert 1-1 cikk elolvasása 1-1 adott témáról sokkal átfogóbb tudást ad, mint az adott könyv elolvasása töviről-hegyire. Gondolj bele! A cikk már egy olyan ember tollából származik, aki utána járt a dolognak, tehát csak a lényeget kapod, érthető formában... (fontos, hogy igényes legyen az oldal, ne valami győzike színvonal!)
2013. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én nem olvastam sem szépirodalmat, sem az "alapokat". Helyette inkább Asimovot, Clarke-ot, és hasonlókat olvasok. A csajok java részét az új dolgok érdeklik, nem az, amit már húszezer másik embertől hallott
2013. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
(Nyilván én is az aktuális dolgokra gondoltam, nem a Rómeó és Júlia elemzésére!)
2013. okt. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22:52: Bakker, az is szépirodalom, csak nem ugyanaz a műfaj, mint a Monte Christo. Nyilván azt olvas az ember, amit szeret.
2013. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is szeretem Asimovot, Clarke-ot :)

Huxley-től a Szép Új Világot, A Metro 2033-t.


A ski-fi-k azért kötnek le, mert sokszor többet mondanak a jelenünkről, mint a jövőnkről.


Szerintem olvasd azt ami érdekel. Engem a fantasy és ski-fi, illetve krimi köt le (Agatha Christie regények)


Nem kell mindenben járatosnak lenned, csak ami érdekel. :)

2013. okt. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, ez tetszik, h nem kezdesz el rinyalni, hanem tenni akarsz ellene. Szerintem nezz hiradot. Olvass indexet. Meg az a lenyeg, h legyen valami erdeklodesi korod. Olvasgass konyveket, aztan majd ugyis rajossz, h teged mi erdekel. A napi hirekkel amugy tenyleg nem art tisztaban lenni. Nekem, ami nagyon nem jon be, ha egy pasit csak a munkaja erdekel. Szoval, azert legyen egyenisege. Lehessen vele beszelgetni filmekrol, konyvekrol, zenerol, stb. Remelem segitettem.
2013. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!