Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért esik az nekem annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik az nekem annyira rosszul szűz huszonéves fiúként, hogy hiába tanultam és szereztem diplomákat, a rossz külsőm miatt mégsem lehet párom, a helyes de nagyon buta tizenéves szépfiúk meg mindig más lányba tehetik a szerszámot?

Figyelt kérdés
Miért fáj ez nekem, hiszen ép ésszel ez nem szabadna, hogy fájjon. De olyan előnyhöz jutottak kisebb agyi képességekkel is, de vonzóbb külcsínyük által, ami behozhatatlan. Én ronda vagyok, reménykedtem, hogy a tanulás megvált és az intelligencia előbb vagy utóbb a lányokhoz segít hozzá, hogy párom lehessen. Ők pedig semmit sem tettek le az asztalra, csak kaptak a szülőktől egy vonzó arcot és bebocsátást nyerhettek a legszebb lányok legintimebb testrészébe is. Miért fáj ez nekem? Tudom, nincs megoldás, hogy ez megváltozzon. De akkor is fáj. Szeretnék ezen változtatni, de nem tudok.
2013. okt. 29. 23:57
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
77%

Irigy vagy!

ezért fáj.

2013. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
ez ilyen, az élet szar
2013. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
70%
Talán ugyan azért, amiért azt hiszed, hogy számít a diploma.
2013. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
küldj képet, másként nem hiszem el, h lehet vki csúnya?
2013. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
54%
még jó, hogy zavar, ez van, el kell viselned, férfiként....
2013. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
0%
A magyar népmesék tehetnek róla
2013. okt. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Igen, irigy vagyok. De ti fordított esetben nem lennétek irigyek? Vagy gondoljatok bele, nem lennétek irigyek, ha az a személy, akit a világon legjobban utáltok és egy kanál vízben megfojtanátok, hirtelen megnyerné a lottó ötöst és hencegne vele, titeket meg a guta ütne meg mert a szelvényhez ti adtátok az ötletet? Csak egy abszurd példa volt, de a helyzet akár valós is lehet. Az ember sajnos irigy lény valamilyen szinten, ha bevallja, ha nem.
2013. okt. 30. 00:04
 8/44 anonim ***** válasza:
29%
A csajokat csak a külső vagy a pénz érdekli, sajnos hiába van neked diplomád,ha előnytelen a külsőd. Nem foglalkoznak azzal a nők,hogy a férfi mennyire intelligens vagy nem, csak jó külseje legyen, ha nem így lenne, nem tetted volna fel ide ezt a kérdést, meg az összes többi ember se,aki hasonló kérdéseket tesz fel.
2013. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
nem, nem ütne meg a guta.. keresek magamnak célokat, hobbikat, amik boldoggá tesznek..
2013. okt. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%
legyen jó állásod és 30 évesen tucatnyi nőd lehet
2013. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!