Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy azt aki...

Miért van az, hogy azt aki szűz jobban megveti a magyar társadalom, mint aki szajha és sok emberrel lefekszik?

Figyelt kérdés
Egyik sem vagyok, csak kíváncsi vagyok az okára.

2015. aug. 27. 01:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
És mi van azzal aki asszexuális? Én például az vagyok és teljesen jól érzem magam ìgy ahogy vagyok.
2016. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Erkölcsileg nagyon leromlott a magyar nép. Nemcsak e tekintetben.
2016. márc. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%
A 'megvetés' szerintem erős szó. Én az 'éretten kezd aztán adj bele apait-anyait' elmélet híve vagyok :D Azaz, veszítsd el 17-19 éves kor körül aztán éldd ki magad rendesen. Persze vigyázz magadra, ahogy tudsz és kell, és nem feltétlenül kell minden idegen péniszére ráesni vagy gruppenben részt venni, egy moderate módon, szenvedéllyel szépen lehet élvezni az életet:) Attól nem kell rosszul éreznie magát senkinek, hogy 20-30 vagy többel együtt volt, nőnek sem. Az élet elég nehéz így is, tele buktatókkal, pénzhajhászással, hát még a legalapabb örömforrást is iktassa ki az ember az életéből????? Na neee, akkor minek élünk egyáltalán ha még d.gni sem tudunk egy jót? (sok jót;))
2016. márc. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

"A fiúknál igaz. De most ezzel nem mondok újat. 19 vagyok, sok haverom tudja, hogy nem voltam még úgy nővel és állandóan szűzf4szúznak,"


Most nem provokálni akarlak, de mért van az, hogy az én barátaim nem s * ggfejek? Ha téged nem zavar - és ezt írtad -, akkor oké, de nem értem, egy barát minek cs/szegeti az embert.

2016. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ez így van 12-es hozzászóló nem is tudom hogy jutott idáig az ország
2018. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
91%

Ha valaki már nem szűz, akkor majd azért "vetik meg", mert még nem ment férjhez, utána meg azért mert még nincs gyereke, majd mert csak 1 ill. 2 van, utána mert nincs kacsalábon forgó háza kerti medencével és kemencével, nem megy minden évben sielni, meg a wellnessbe, miért nem lett még vezető a munkahelyén, aztán meg miért nincs unoka azért.

Utána nem tudom még mivel lehet bacogatni az embert.

Az okát nem tudom. Mert bunkók.

2018. dec. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
95%

Összességében nem hinném,hogy jobban megvetnék.Az mondjuk megfigyelhető,hogy ha egy férfi szűz,azt lúzernek nézik,egy nőnél meg inkább csak furcsának számít.De persze ha jól néz ki,és van esély megfektetni,akkor sok férfi szerint kincset érő ártatlanság.

Egyébként meg ha okra vagy kíváncsi,hát azért mert zöld a zoknija.De ha nem,akkor miért piros,és ha pamut,akkor miért harisnyásodik...

Abban azért nem vagyok biztos,hogy ez magyar sajátosság.

2018. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!