Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Semmihez nincs kedvem, mit...

Semmihez nincs kedvem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ott vagyok,hogy végeztem a sulival és munkát kellene találni,de sehogy nem tudom elkezdeni.Szívesen dolgoznék futárként valahol mert szeretek vezetgetni,de két hónapja van jogsim és nem nagyon akarnak így alkalmazni.A napom abból áll,hogy felkelek délután 2-3 kor,kajálok egyet,beülök a gép elé.Van egy halom ötletem amikből pénzt lehet keresni,csak kell 1-2 hónapig napi pár óra energiabefektetés és fellendülne a dolog,de ugy-e mindenben a kezdet a legnehezebb.Gépezgetek délután 6-7 ig,majd hívnak a haverok,hogy ki kellene egyet menni,mert unatkozik mindenki.Az ember kimegy,vesz egy csomag cigit,ha jól osztja akkor két napot kihúz azzal,megiszik ezt-azt majd hazamegy éjjel 1-2 fele és rájön,hogy ma sem mozdított semmit de elment 2 ezer forint.Másnap kezdődik ugyanez elölről.Nem a szüleim pénzét élem fel,hanem a saját félrerakott pénzem,de akkor is nagyon bosszantó ez a dolog,az sem tart ki a végtelenségig.Volt valaki már hasonló szituációba?Hogyan lehet kilábalni belőle?
2015. aug. 28. 18:10
 1/1 koromarcsi ***** válasza:

Akarattal lehet ebből a semmittevésből kilábalni.

Kezd azzal, hogy REGGEL felkelsz.

Folytasd azzal, hogy pénzkereseti lehetőség után nézel, azaz munkát keresel "Aki keres az talál."

Végül időben, vagyis éjfél előtt térj nyugovóra.

Rögtön másképpen látod majd a világot, újabb élményeid lesznek, újabb emberekkel ismerkedsz meg.

2015. aug. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!