Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől eshetettek vissza a...

Mitől eshetettek vissza a "szociális képességeim"?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy a fenti kifejezés létezik e, de nagyjabol errol van szo. Az utovbi idoben(1-2 ev) egy furcsa jelenseget vettem eszre magamon. Rengetegszer van,hogy bizonyos tarsasagokban(nem csak ujjakban van hogy az egyik legjobb baratonmal jon elo) elojonnek ilyen gatlas szeru dolgok, kicsit osszeszorul a torkom idegeskedek,hogy mit valaszoljak, nem tudom kovetni a beszelgetes fonalat,van hogy eljalandozok,tema felhozni vagy felhotlenul beszelgetni mar nagyon ritkan tudok. Sok mindenen gobdolkoztam okkent:lelki problemak,valami traum,meg az is eszmbe jutott hogy valami ahdh-m,cagy asperger szindroma(persz ez kicsit tul reagalasa a dolgoknak) de abban szibte biztos vagyok,hogy nem nornalis,van hogy kb egesz este amikor a varatokkal ulom csendben vagyok...

2015. aug. 28. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha beszélgetés közben is annyira szétszórt és figyelmetlen vagy, mint miközben ezt az elütésektől hemzsegő szöveget idehánytad, akkor ne csodálkozz, ha nem tudod felvenni a többiekkel a tempót. Egyszerűen nem tudsz koncentrálni, még rövid időre sem. Gyakorlással ezt fejlesztheted, kezdj el könyveket kiolvasni, hosszú filmeket végignézni, de úgy, hogy később vissza tudd mondani a tartalmukat, tehát figyelmesen. Nem mellesleg ezektől a dolgoktól rögtön lesz mindig "bedobnivaló" témád: "láttad/olvastad ezt a.... engem lenyűgözött, arról szól, hogy..."
2015. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős, biztos lelki probléma
2015. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!