Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt hívják szociális készségne...

Ezt hívják szociális készségnek, vagy csak a fészbuk teszi ezt az emberrel?

Figyelt kérdés

[link]


Nézzétek meg ezeket a kommenteket, pl van ez a habköves, én egyből azt gondoltam, hmm ez tök érdekes utánanézek


erre meg valaki odaírja, hogy "a sima hab is úszik"

ez még nekem olyan 10-12 évesen izgi volt, mikor az agyam megkereste a lehető legegyszerűbb asszociációt bármi legyen is..


de itt ezek a kommentek arra, mennek, hogy ki a jobb arc, és lényegében nem is fontos mi a téma..tehát mintha, semmivel sem lehetne hatni az emberre, csak a értelmetlen jópofáskodással


Hová megy így a világ?


Beilleszkedési gondjaim vannak, ez a helyzet


21



2015. júl. 25. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem az ilyen tudtad-e kérdéseket,még ha nem is igaz mind akkor is nagyon érdekes és néhány elgondolkodtató,azt meg hogy teszik a hülyét az megszokott az embereknél...
2015. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem is hülyeség, hanem a pózerkedésnek a csúcsának a legmagasabb foka


aztán lehet, hogy csupán evolúciós okai vannak ennek, és csak, mi kevesen vagyunk a zsákútcában

2015. júl. 26. 00:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Értelmi szint kérdése, kit mennyire köt le a külvilág, a tudományok, bármi.

Ha csak a poént látja ebben, avval magát írja le, valószínű nem is ért hozzá.

2015. júl. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nincs már értelmes beszélgetés a neten, minden komment és megosztás csak arról szól hogy én milyen vagány vagyok,


még ha nem is de keltsük azt a látszatot.


szánalom ami most van

2015. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy oldal, ami erről kiteszi a legtöbb lájkot kapott hozzászólást, sokan ezért próbálnak valami poénosat írni.


Amúgy az oldal jó és érdekes LENNE, ha a kitett dolgok fele nem lenne hazugság. Tud valaki esetleg ajánlani ilyesmi face oldalt, ahol csak valós dolgokat tesznek ki? :D

2015. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!