Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alábbi család gazdag...

Az alábbi család gazdag véleményetek szerint?

Figyelt kérdés

Nagy kertes ház. Minden családtagnak külön asztali számítógép (amit most már kezdenek egyre kevésbé használni), laptop, van, akinek még tablet; mindenkinek vagy a család több tagjának saját nyomtatója és szkennere van, a gyerekeknek van saját tévéjük, van fénymásolójuk. De a kocsijuk átlagosabb márka (nagyon nem akarok pontosítani), szóval nem ilyen BMW meg ilyenek. Viszont mindkét szülőnek saját kocsija van. Okostelefonjaik vannak, nem iPhone, hanem például Samsung vagy Nokia. A gyerekeknek viszont nem kapnak saját kocsit. Van egy kutyájuk és egy macskájuk. A kutyát járatják kutyaiskolába.


Ti őket gazdag vagy csak jómódú vagy milyen családnak neveznétek?


2015. aug. 29. 00:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó: a morlaizálás azért volt fölösleges, mert én csak feltettem egy kérdést, az se mondtam, hogy magamról írok-e, és hát persze, van hátránya a techniknak, de azért ha lehet választani, én sem a gyertyát választanám, mert gyertya mellett olvasni káros a hátnak (odagörnyedsz, hogy láss) és a szemnek is. Nézd meg a régi szerzeteseket.

2015. aug. 29. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!