Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy azért nem vesznek férfiszámba a csajok, mert kedves, gyengéd, alacsony, humoros, vékony srác vagyok inkább nem egy nagy darab, magas, kigyúrt fiú?

Figyelt kérdés
Pedig annyira sok ronda fiúnak is van már barátnője, párja, én meg mintha legjobb esetben is csak barátnak lennék jó. Ara gondoltam, hogy az lehe a baj, hogy kislány testem van és nem is vagyok magas sem. De hát a külső nem midnen, hisz csúnya fiúknak is van barátnője, akkor velem miért nem akarnak járni, miért nem adnak jeleket, hogy tetszenék nekik?
2015. ápr. 11. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
alacsony?
2015. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerencse kérdése is nagy részben a dolog,illetve minél jóképűbb vagy,annál több esélyed van... ennyi az egész.
2015. ápr. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
2. igaz..
2015. ápr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
jajj ez a jóképűség... olyan pacalarcú csávóknak van nőjük hogy csak na
2015. ápr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy igaz mivel magamon tapasztalom.

El vagyok átkozva,pontosan tudom jól,így aztán soha nem volt szerencsém a nőkkel.Nem is volt még soha részem ezáltal kapcsolatban sem,de még csak csókba sem.Pont ezért,mert nincs szerencsém semmiben...

Másnak olyan könnyen összejön,az utcán egy lány leejtette a papírjait előtte,ő segített neki és össze is jöttek utána...

és szinte mindig ilyen szituációkból lett kapcsolata.

Tőlem ha segítséget kér esetleg egy hozzám közel idős lány/nő,most utoljára is,hogy a vőlegényének intézi a papírokat és nem találja hova kell mennie...Pedig nagyon aranyos csaj volt. :/ De hát pontosan ilyen az én szerencsém...

Jóképű meg nem vagyok,így aztán észre sem vesznek a nők... :/

23/F

2015. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Az a baj h így állsz hozzá alapból, h úgyis csak barát lehetsz. Legyen kisugárzásod és legyen valami ami miatt felnézhetbek rád. ha vki visszautasít ugyan olyan onbizalommal allj neki a kovi csajnak...olyan nincs h senkit nem tudsz összeszedni
2015. ápr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hanem biztos. Ez mind rám is igaz, és tapasztalom, hogy ezek a tulajdonságok minden lányt taszítanak.
2015. ápr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdek hegyi beszédbe! Gondolj amit akarsz, de attól még te vagy a hülye.
2015. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!