Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt -5kg hogyan...

1 hónap alatt -5kg hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam:


-kevés nasi (teljesen megvonni nem tudom, mert akkor azonnal kudarcélménnyel kezdenék)

-egy megállóval hamarabb leszállok a buszról és sétálok hazáig

-napi max. fél óra torna (többre nem nagyon van időm, ha meg mégis akkor mondjuk 45-50 percet tudok rászánni)

-iskolai kaját ennék, de ha süti van, azt elpasszolom valakinek

-nem reggelizek (soha nem is szoktam)

-vacsorára főtt tojás? ehhez mit tudnék enni? mondjuk paprikát vagy uborkát? milyen zöldség jön még szóba?

-hétvégén azt enném, amit anya csinál, max ha egészségtelen akkor kisebb adagot, és megkérem, hogy készítsen párolt zöldségköretet, ha hús van.


min változtassak? fontos lenne az a -5kg! bár annyira nem mérném, inkább csak úgy, hogy nézem magam a tükörben és lemérem a hasam és a combom. a karom változását úgyis érzem a pulcsikon, pólókon



2015. jan. 4. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen feltételekkel, csak éhes leszel, de fogyni nem hogy 5 kilót de 3 dekát sem fogsz.

Én 1 hónap alatt 3-5 kilót szoktam fogyni, és így

- naponta 5x étkezem, főleg reggelizem, mert a nap legfontosabb része

- 5x étkezés egészséges ételekkel, kevesebb adagokkal.

- nas teljesen kilőve. Ha nasolni akarok, akkor megeszek egy uborkát, vagy o%-os zsírtarlamú natur joghurtot.

- minden nap (lassan 3 éve) 3-4 km-t gyalogolok. Attól nem fogy az ember hacsak nem emelkedik a pulzusszáma, mert szinte rohanva gyalogol. Viszont az állóképesség nőni fog

- heti 5x 1- másfél óra edzés ami kardió és súlyzós edzést takar


Én így fogyok heti 3-5 kilót.. Ha nem avgy képes változtatni az étrendeden, nem vagy képes mozogni akkor nem fogsz lefogyni sem.

Egy híres ember mondta:

" AZ idő mindenkinek 24 órából áll. Mindenre annyi idő jut amennyit rászánnunk"


Szóval kevesebb számítógép előtt ülés vagy tévénézés helyett több időd lehetne a sportra is.

2015. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hány kg?
2015. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

16 vagyok és 67kg..


és én értem, de nekem NINCS suli mellett napi 1,5 órám edzésre! gyaloglásra sincs túl jó lehetőségem a város közepén.

2015. jan. 4. 16:18
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

első vagyok..


Én 12 óra munka után megyek edzésre, úgy, hogy mellette még vásárolnom kell, otthon, főzni és takarítani is.

Ja és én is városban élek, de nem 1 buszmegállót gyalogolok hanem vagy 5-6 megállót..

De teljesen mindegy. Mindenkinek arra van ideje amire áldozza az idejét.

Egy biztos. A te feltételeiddel nem fogsz lefogyni.

2015. jan. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképpen naponta kevesebb kalóriát vigyél be a szervezetedbe.

ÉS hány cm vagy?

2015. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

én nem heti 3-4 akartam, hanem havi 5öt. kicsit mások a feltételeink, de semmi gond:)

mellesleg jó neked, ha így be tudod osztani, de nekem különóráim vannak majdnem minden nap, amik 1,5-2 óráig terjednek, 3ig kapásból suliban vagyok, aztán félóra őt haza, ahol készülnöm kell a másnapi órákra min. 45 percet, de inkább 1-1,5 órát. ráadásul ezek a dolgok 15 perces szünetekkel jönnek egymás után, vagyis a tornát nagyjából hét-nyolc körül tudom elkezdeni és ugye megérted, ha nem akarok fél tízig edzeni?


de mindegy, mert mint mondtam, nekem nem a szuperextrém gyors fogyás a célom. és a heti 5 edzés nem egészséges, mert a szervezetnek szüksége van egy pihenőnapra minimum. ettől függetlenül persze gratulálok neked, és csodálom a kitartásodat!

2015. jan. 4. 16:25
 7/10 A kérdező kommentje:
165-167 körül
2015. jan. 4. 16:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen étkezz egészségesebben és vigyél be kevesebb kcl-t.Én naponta 1030kcl-t eszek és ez heti 0.6kg minuszt jelent.

Nekem ez az oldal sokat segít [link] ajánlom neked is.

2015. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

első vagyok


Elírtam másodjára. Én sem heti 3-5 kilót fogyok hanem HAVI 3-5 kilót így ahogy leírtam... SZóval a cél ugyanannyi volt.

2015. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nekem nem a szuperextrém gyors fogyás a célom"


Heti több mint egy kiló pedig annak számít. A te adataiddal 0,5kg/hét fogyási sebesség érhető el egészségesen, amikor tényleg zsírból fogysz.

2015. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!