Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az nem mindegy, hogy valaki...

Az nem mindegy, hogy valaki szegényen, vagy gazdagon hal meg?

Figyelt kérdés

A mai világban a legtöbb ember élete unalmas, monoton dolog, csak a pénz élteti őket, azért is tanulnak egyetemen, gürcölnek a munkahelyükön, gyüjtögetik a pénzüket, hogy majd szép házban éljenek, pedig akármikor meghalhatnak és felesleges volt mindezért küzdeni...

Csak én gondolom úgy, hogy 1 életünk van, mindent próbáljunk ki, legyünk boldogok, többnyire éljük a mának, mert sose tudjuk, mi lesz holnap?


2015. aug. 29. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát azért én szeretném ha a gyerekeimre nem csak fotóalbumot hagyhatok emlékekkel, és mire nyugdíjas leszek állami nyugdíj max aprópénzként fog létezni 60 felett meg nem akarok már dolgozni, szóval kösz, de én inkább a jövőre is gondolok.
2015. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A halálos ágyukon az emberek többsége azt szokta megbánni, ha valamit nem mert kipróbálni, vagy valamit elszalasztott. Gondolataik általában nem az anyagiak körül forognak.
2015. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezzel az erővel ne egyél, ne igyál, ne dolgozz, ne tanulj, mert ha meghalsz akkor minden odalesz és felesleges!
2015. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Ez hülyeség, persze hogy együnk, igyunk....

De az emberek egész életükben veszekednek, idegeskednek, problémáskodak, nékik semmi se jó, ha vesznek egy autót, azt majd jobbra akarjak cserélni... Rengeteg dologról lemondanak ezek miatt, és ha nagy nehezen elmondhatják magukról, hogy jól élnek, akkor már öregek lesznek és alig van már idejük.

2015. aug. 29. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Tradicionalisan kellene gondolkodnod es buszkenek lenned a Csaladodra. Atvenni a dolgokat az osoktol, gyarapitani rajta es ugy tovabb adni a kovetkezo generacionak.


Haszontalanul elni annyit tesz, hogy a manak elsz ... ha igy teszel, maganyosan fogsz meghalni es senki nem fog rad se emlekezni, sem gondolni a kesobbiekben. Egy senki leszel akit elfelejtenek.

2015. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hidd el ezek a gondolatok azért vannak, mert az emberek gondolkodása kicsit más, ha olyan lenne a mint a tied, akkor meg azt kérdeznék miért nem úgy viselkednek, hogy jövőre félretesznek, hogy nyugodtnan élhessék életüket a későbbiekben


szerintem ez normális

a nagy autókban járkálást, meg azért dolgozást, hogy mások jót gondoljanak rólunk azt én sem értem, de úgy sem vagyok olyan anyagi helyzetben, lehet ha majd abban leszek megértem


de nem lenne jobb 50 milliós tartalékkal egy életet elindítani minimális kockázattal mint hogy 1 milliós összekuporgatott megtakarítással gürizz életed végéig?

2015. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, aut hiszem rájöttél, hogy nem fognak megérteni.

Utolsó: engem a gondolat is megrémiszt hogy mindnet alámraknak. Mi értelme lenne aklor bármit csinálni? Jó az ha az ember küzd valamiért. Ebből sikerélmény van. Ugyanakkor a másik véglete a dolognak amit a kérdező is ìr, hogy küzd de végül a semmiért.

Nekem a kettő között van az ideális. A koporsóba úgyse tehetik mellènk úgy hogy hasznát tudjuk venni....de valamennyi pénz kell ahhoz, hogy élvemaradjunk, és élményeket gyűjtsünk. Ha mindenkinek a segge alatt lenne egy pár milla, soha nem fejlődne sehova a világ mert mindek dolgozzunk ha van pénzünk? Ráadásul a gyerekek is ha megöröklik, ők is megtanulják ezt. Csak pár generació után rájövünk , hogy a pénz ilyen formában nem ehető

.....bocs beiindìtott de befejezem :)

2016. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!